Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 loader ("aktiválja"a...

Windows 7 loader ("aktiválja"az op. Rend. ) - utána ha letoltom az frissitéseket akkor rájohetnek hogy nem erdeti az op. Rendszer?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Loadert használok már jó ideje. Automatikus frissítésként bejöhet olyan program amely ezt ellenőrizni és jelenteni tudja a Microsoftnak. Figyelni kell telepítéskor. A "windows genuine advantage validation" vagy "eredetiségellenőrzés" nevű frissítés, illetve a leírásokban ilyen szerepel, nem kell telepíteni. Azon kívül minden mehet a belátásod szerint. Értem ezt arra, hogy felajánl 30+ nyelvi csomagot, neked értelemszerűen csak a magyar kell, a többit minek telepítenéd.
2010. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fennt van az eredetiség vizsgáló, ahhoz is van crack, nekem letiltotta a gépet és kiírta, hogy nem eredeti, majd felraktam egy ilyen fixet, fel kellett menni a microsoft honlapjára ellenőrizni, hogy eredeti-e és ott azt mondta, hogy igen eredeti a windózom... ennyi! Pedig egy agyon crackelt, tört Win7 Gamer Edition.
2010. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azta eltudod kuldeni PU nekem ezt a cracket letszives?


es ha kiirja hogy nem eredeti akkor meg betudsz lepni a windowsba hogy megcrackeld azzal amivel te? vagy ilyenkor hogy nez ki a win?

2010. szept. 18. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Fekete háttér és az óránál kiírja, hogy nem eredeti ugye.

És mindig ellenőrizni akarja a microsoft webhelyén. Ezt felrakod újraindul és eredeti lesz, még a microsoft szerint is...

A laptopomon van ez a program, ami most szervizbe van túlmelegedés miatt, de a PirateClubon fent van. Én onnan szedtem le. Kb egy hét mire visszajön a laptop, ha még aktuális lesz és nem felejtem el elküldöm, addig meg nézelődj warez oldalakon.

2010. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben. Koszonom


meg annyit ,hogy keressek ra a neten? pl. windows 7 license fix,.... mi volt a neve nem emlekszel ra?

2010. szept. 18. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Közbe találtam itt az asztalin is valamit, mert ezt is meg kellett csinálni. Szerintem ez az, bajod nem lesz belőle, ha csak egy sima aktiváló, de sztem ez az!

[link]

2010. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!