Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami fordító program?

Van valami fordító program?

Figyelt kérdés
Videót szeretnék nézni a telefonon, de angolul beszélnek, és nem értem. Van valami olyan app, ami egyből leforditja a szöveget, és kiirja?
2022. máj. 31. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy ilyen létezne.

Ez azért még egy kicsit nagy falat a mai technikának is.

2022. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pelenkásfiú ***** válasza:

#1 Érdekes, YouTube-on van automatikus feliratozás és fordítás. :D


Szóval akár ez is egy megoldás a problémára, hogy feltöltöd oda.

2022. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 feliratozás tényleg mintha lenne, de a magyarra fordítás azért eredményez meredek dolgokat.
2022. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Természetesen, hogy létezik ilyen program, nemtudom mi a neve pontosan, de te arra gondolsz, hogy "Convert speech into text vagy Transcribe" vagyis, a beszéd szöveggé alakítása. A lefordító programot rád bízom, ami azt illeti, a google fordítón kívül, még nem hallottam másikról, de szinte, biztosan, hogy van.


Itt a link hozzá:


[link]


Amint láttam, fel is lehet tölteni videót, amit majd szöveggé alakít, fogalmam sincs, hogy be kell e regisztrálni vagy se, ha segítettem ezzel, akkor örülök, hogy segíthettem.

2022. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!