Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a WIN11-ben...

Hogyan lehet a WIN11-ben beállítani , hogy vissza kapjam az induló oldalon a váltakozó tájképeket ??

Figyelt kérdés
A PINKÓD beírási oldal előtti oldalon eddig nagyonszép tájképek jelentek meg a w11 telepítése óta (fél év) A jobb felső sarokban megjelent a kérdés TETSZIK-vagy NEM TETSZIK ez kép és vagy elfogadtam vagy nem akkor azonnal kaptam másik képet ! Ez most 2 hete eltünt és helyette mindig 1 sablonos kép jelenik meg mely a gépházban van megadva! (a személyre szabásban az a 6db kép) A googlében átolvastam és követtem ahogy leírták de akkor se vált vissza az eredeti naponta váltakozó szép tájképekre . Mi lehetne a megoldás ??

#indító tájképek
2022. jún. 4. 21:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!