Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidon, a VirtualXposed...

Androidon, a VirtualXposed alkalmazás automatikus indulásainak letiltása?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mivel sok programot használok általában, közöttük, a messenger, amin üzenni szoktam, mindig elindul és a ram-ot, cpu-t, eléggé megeszi, mivel a telefoneszköz, csak üzenetek küldésére, és zenehallgatásra van, így hát VirtualXposed alkalmazásba telepítettem a programokat, ami jelentősen csökkentette a cpu használatot, és a memóriahasználatot. Viszont, a VirtualXposed, valamiért folyamatosan elindul, Greenify programot használok a leállítására, de akkor is zavaró, mert amikor elindul, betölti a programokat, ilyenkor a telefon processzor, 100%-os használatba kerül.


A kérdésem az, hogy miképpen lehet ezt módosítani.


(Fontos: Az eszköz nincs rootolva)



2022. jún. 6. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy ez mire való?
2022. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Viszont, ha leállítom kívülről, a benne futó programok is leállnak, és ez a lényeg, amire én használom.
2022. jún. 6. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennek pedig az az oka, hogy a virtualExposed egy full konténer, ami a rendszer és az xposed modulok közt ül, hogy legyen rootless interface néhány funkcióhoz. Mi értelme van leállítgatni egyébként is bármit? Már 10 éve is marhaság, placebo volt, pláne ma..
2022. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönet az információt, vagyis néhány funkció amihez root kéne, használható ezen belül. Úgy viszont, azért mert, az a telefon nem egy erőmű, és az akkumlátor is elég régi benne, a messenger-t venni példának pedig, hiába állítom le, a szolgálgatás újraindítja, ezért is telepítettem abba a VirtualXPosed-be, viszont, ahogy az elindul, ugyanaz a helyzet.

Nem placebo, mivel:

[link]


Ez mutat 100%-os cpu használatot, ameddig le nem állítom a VirtualXposed-et, emellett, az eszköz is lassabb lesz eközben, ráadásul a hőmérséklete növekszik, ami ilyen nyáron, nem éppen tesz jót, még ha nem is "halálos" mennyiségben.


Erre kéne nekem egy megoldás, ami megakadályozza, hogy a VirtualXposed elinduljon önmagától, szimplán mert a Wifi felkelti az alkalmazást, vagy bármi féle jelző, ha ez így működik telefonon.

2022. jún. 6. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Felejtsd el. Ha gyenge a telefon, akkor ideje újat venni, más megoldás nincs. Pláne ilyen taknyolós kókány megoldás.
2022. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, így viszont, köszönöm a válaszokat :D Mivel, az őszinte véleményeteket mondtátok, ment a zöld mindenkinek, ugyanakkor, én a kókány megoldást választom. Amint megvan a megoldás, leírom ide is, ha gondolja, bárki használhatja ezt. :)
2022. jún. 6. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!