Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A kérdésem a következő lenne:...

Peecomputers kérdése:

A kérdésem a következő lenne: Létezik olyan raktárkezelő program, amely automatikusoan felismeri a terméket vonalkód alapján?

Figyelt kérdés
összefoglalva tehát: ne kelljen nekem saját magamnak létrehoznom az adatbázist, hanem beolvasok teszem azt egy lisztet, és a program (mondjuk online felhőből) a vonalkód alapján felismeri , hogy az egy "Nagyi Titka" 1kg Liszt. létezhet ilyen? Vagy semmiképp nem lehet megúszni a cikktörzs (adatbázis, ahonnan szedje az adatokat) létrehozását? Válaszokat előre is köszönöm!

#adatbázis #automatikus #vonalkód olvasó szoftver #kis kereskedelem
2022. ápr. 28. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom letezik-e ilyen, de programozo vagyok. Egy olyat el tudok kepzelni hogy amikor legeloszor olvasod le a lisztet akkor meg nem ismeri fel a program, es te megadod neki hogy ez a vonalkod a nagyi titkai 1kg-mal legyen osszeparositva. Ezekutan a kovetkezo alkalommal mar automatikusan felismeri a nagyi titkait. De ezt minden egyes termekkel meg kell csinalni egyszer.
2022. ápr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Vagy semmiképp nem lehet megúszni a cikktörzs (adatbázis, ahonnan szedje az adatokat) létrehozását?"

Léteznek vonalkód-adatbázisok - például:

[link]

[link]

de kétlem, hogy minden termék szerepelne bennük.

2022. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!