Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem kaptam ellenőrző levelet...

Nem kaptam ellenőrző levelet a Wattpadtól, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az e-mail címemmel regisztráltam a Wattpadra, de nem kaptam ellenőrző levelet. Írtam nekik, hogy nem kaptam, és nem tudom az oldalt használni, ők most visszaírtak, és felsoroltak lehetséges okokat. De én nem tudok angolul, lefordítottam netfordítóval, és egy teljesen értelmetlen szöveg jött ki, mármint, az okok elég bénák, meg nem is hiszem hogy ez lehet az oka, mert van egy másik fiókom a wattoadon és azzal minden működik. Tanácstalan vagyok.

2022. jún. 7. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Mi a frásznak több fiók?
2022. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert én így döntöttem.
2022. jún. 7. 15:52
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Akkor így jártál.
2022. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg egy másik e-mail fiókból. A már regisztráltat nem is kellene engednie a rendszernek újból megadni, hanem jeleznie kellene hogy már létezik ilyen fiók.
2022. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Mennyire segítőkész itt mindenki! :D


1. Spam mappában nézted?

2. Megmutatod kérlek, mit írtak? Le tudom fordítani neked. Lehet, bénának tűnnek az okok, de valójában benne lehet a megoldás.

2022. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5ösnek:

Megnéztem az összes mappámban, de semmi.

A levelet megmutatom szívesen, de nem tudom, engedi-e az oldal a leveleket közzétenni.

2022. jún. 7. 16:40
 7/11 anonim válasza:
Szerintem kimásolhatod, úgyis egy sablonszöveg lesz jó eséllyel, amit minden ilyen e-mail probléma esetén kiküldenek.
2022. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hello *emailcím*


We're writing to let you know that the group you tried to contact (no-reply) may not exist, or you may not have permission to post messages to the group. A few more details on why you weren't able to post:


* You might have spelled or formatted the group name incorrectly.

* The owner of the group may have removed this group.

* You may need to join the group before receiving permission to post.

* This group may not be open to posting.


If you have questions related to this or any other Google Group, visit the Help Center at [link]


Thanks,


wattpad.com admins


Ui.: Kedves Moderátor! Ez egy sablonszöveg, mindenki ezt kapja, kérlek, ne töröld ki a válaszomat! Köszipuszi

2022. jún. 7. 18:53
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

#1

Mert miért ne? Nekem is több fiókom van, és eddig nem zavartvele sok vizet.


Ha nem tudtok segíteni, akkor ne okoskodjatok!


Kérdező:

Kérj még egy megerősítő e-mailt. Nekem egyből a spam mappába dobta az összeset, vagy keress rá az e-emailek között, hogy wattpad.

Ha jól emlékszem, akkor nem kaptam meg mindjárt, hanem rá másnapra tudtam megerősíteni az e-mail címemet.

2022. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Oh, ez a válasz azt jelenti, hogy az e-mail cím, amire írtál, nem létezik. A No-replyre írtál, ami csak egy értesítő e-mail.


Itt vedd fel velük a kapcsolatot:


[link]

2022. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!