Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 11 is az utolsó...

A Windows 11 is az utolsó Windows lesz, úgy, mint a Win10?

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 13:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%

Igen, bár most még a sok rontást és átkot le kell vennie róla egy mágusnak.

Ha ez nem sikerül, akkor szoktak új számokat megnézni a kristálygömbben.

2022. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Ez lesz az utolsó Windows 11-es.
2022. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Egy túlbuzgó fejlesztő mondta hogy a Windows 10 lesz az utolsó, nem a Microsoft. Aztán ezt átvette a média, most meg a 11 kapcsán szarozzák miatta az MS-t.


Bár a Win11 igazándiból egy átskinelt Win10 ¯\_(ツ)_/¯

2022. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%
Én nemtudom, hogy az utolsó lesz e, de a Microsoft gondolkozhatna, egy Windows 7 kinézeten, mindkét rendszerbe (Bár van de nem hivatalos) Ha annyira vonzani akarja a felhasználókat.
2022. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#4 "Ha annyira vonzani akarja a felhasználókat."

De nem akarja.

A felhasználói akkor is kitartanak mellette, ha egy zsák fekáliát dobna oda nekik. Emlékszünk még a Win8-ra és 8.1-re? Szépen elbarmolták a felhasználói felületet, mégis sokan zsigerből váltottak rá. Persze, szidták, mint a bokrot, de fel sem merült, hogy ne azt használják. Aztán jött a Win10. Hányadék. Lassú, instabil, és ronda. Szidták hónapokon át, az összes Microsoft-alkalmazott édesanyja csuklási rohamtól szenvedett, annyian emlegették őket... de kérdés nélkül feltelepítették azt is.

Bármit le lehet gyűrni a felhasználók torkán, nem is célja a Microsoftnak, hogy a rendszer tetsszen a felhasználóknak.

2022. jún. 8. 15:12
 6/23 anonim ***** válasza:
14%
Nos hát, én pontosan emiatt nem szeretem az újabb Windows-okat :D Úgy néz ki mint valami android hibrid. Bár azért, önmagában a kinézet nem lesz elég Windows 10-11-nél.
2022. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A 11 úgy született, hogy nyúltak némi ötletet az Apple-től, némi designt a KDE-től, meg forradalmi újításként bevezették a lekerekített ablakszéleket, amit a Win8-ban forradalmi újításként kivezettek... és ezt ráhúzták egy Win10-es alapra. Megduplázták a hardverigényt, és a nyers rendszer méretét, és belekódolták, hogy csak zsír új gépeken tudjon futni.

Szánalmas.

2022. jún. 8. 15:20
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Egyet értek, sőt, végül is, ki lehet játszani a TPM-et, de még úgy is, ha a frissítés, ami TPM nélkül nem érhető el, az működik, egy TPM nélküli gépen, ha átrakod a HDD\SSD-t más gépbe. Vagyis, valóban egy hazugság az egész, és a pénzről szól.
2022. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Egymásra találtatok. Ha nem tetszik, akkor használjatok mást. 😉
2022. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#9: Nekem ezt nem kellett kétszer mondani. Anno kipróbáltam a 10-et, akkor váltottam Linuxra. Most adtam egy esélyt a 11-nek, hátha... de a legkisebb mértékben sem győzött meg.
2022. jún. 8. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!