Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Program, vagy weboldal ami...

Program, vagy weboldal ami megkönnyítené a mindennapjainkat?

Figyelt kérdés
Ha tudsz egy olyan programot vagy weboldalt, ami megkönnyítené a mindennapjainkat, kérlek írd le, én pedig - ha jónak/kivitelezhetőnek tartom az ötletet -, megcsinálom!

2022. jún. 13. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én tudok egy olyat amit, ha megvalósítanék nagyon sokan használnák és elég sok pénzt is termelne a reklámokból. Viszont van egy oka ami miatt nem fejlesztem le... (semmi illegális)


Ha ennyire unatkozol, akkor tervezhetnél már létező weboldalakat úgy, hogy több oldal jó funkcióit összevonod, a rosszakon javítasz.

2022. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval csináljak meg egy már létező weboldalt, csak adjak hozzá hiányzó funkciókat?
2022. jún. 13. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan weboldalt csinálj amit megérné továbbfejleszteni, de esetleg nem teszik, vagy nem jó irányban halad.


Pl még egy facebookot nem nagyon van értelme, olyanra gondolok amit használnak az emberek, de panaszkodnak is bizonyos funkciók miatt.

A neptun jó példa erre, csak ugye ott olyan helyen kellene dolgoznod :D

2022. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem... köszönöm szépen!
2022. jún. 13. 16:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyakori kérdések kinézetét nem lehetne modernebbé tenni egy kicsit?
2022. jún. 13. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
a "modern" szó mindenkinek mást jelent, manapság kb. mindenre ráhúzzák, ami új
2022. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!