Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom beállítani a Foxit...

Hogy tudom beállítani a Foxit Reader-t, hogy megnyitásnál az Oldalbeállítás-nál az "Egyoldalas" legyen aza alapbeállítás?

Figyelt kérdés
A 2.3 változatot használom. Ha nyitom Nézet/Oldalbeállítás/Folyamtos oldalpár van bepipálva. Nem én állítottam be, valószínűleg így települt fel?? Nekem az "Egyoldalas" lenne jó, de nem tudom sehogy átállítani.
2010. szept. 19. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom miért lehet,nekem a 2.2 van fent ez hibátlan,ha gondolod töröld le,és tedd föl ezt,vagy esetleg el is küldhetem.
2010. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy ez miért van nem tudom, a dolgozóban lévő gépemre is én tettem föl, nem állítottam semmit, azon az egyoldalas beállítás az alap. Valahogy csak be lehet állítani? Eseti alkalommal át áll, de nem jegyzi meg. Ha elküldöd kipróbálom és köszönöm. Egy szempont: jó lenne ha magyar felületű lenne. Nem eget verő dolog itt, de ha lehet...?
2010. szept. 20. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a telepítő:


*****


magyarosítani meg így lehet : Tools/Preferences Language - magyar menü kiválasztásával

írj vissza ha elakadnál



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tegnap nem voltam gépközelben. Este tudom telepíteni. Igen ez az egyszerű változat bőven elég lesz nekem, az új verzióknak nem találtam magyar változatát (vagy a jelzett oldalon nem volt, így nem is tudom megítélni, hogy milyen, lévén nem értek angolul). Visszajelzek!
2010. szept. 22. 08:55
 5/5 A kérdező kommentje:
A 09-21 07:08 bejegyzés írónak: köszönöm, működik !!
2010. szept. 27. 22:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!