Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook tevékenységnapló...

Abe123456 kérdése:

Facebook tevékenységnapló lenne a kerdés h mi alapján működik a lényeg h valaki neve szerepelt a tevekenyseg naplóban akire nem kerestem rá a keresőbe konkrétan akkor hogy kerülhetett bele a tevékenység naplóba?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint a tevekenysegnaplo melyik részében szerepelt? Csak úgy magától nem kerül oda semmi. Esetleg nevet kitakarva csatolj róla képet, akkor lehet meg tudjuk fejteni.
2022. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tevékenységnapló előzményeknél olyan név van amit én nem írtam be a keresőbe
2022. jún. 20. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a hírfolyamból nyitod meg pl a profilt, nem jelzi a keresési előzményekben, kipróbáltam többféleképpen. Ha a tevékenységi napló keresési előzményként listázza, akkor arra rákerestél a kereső sávban. Hogy ezt hogy oldod meg úgy, hogy nem írod be, passz.
2022. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak olyan dolgok benne, mert a FB magától csinál a nevemben dolgokat, like-ol, visszajelöl ismeretleneket, stb.
2022. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!