Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Direkt ennyire szar a Windows...

Direkt ennyire szar a Windows 10 képnézegetője? 5 másodperc mire betölt egy képet? Mi ez a szar?????

Figyelt kérdés
Ezek ott nem nézik meg , nem látják nem értelmeznek?
2022. jún. 20. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek veled, átérzem a dühödet, de hadd említsem meg: nem kötelező használni.
2022. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De az infrawievben nem lehet egérgörgővel zoomolni, a sima windows 7-es képnézegető meg nem képes a .bmp fájlokat kezelni.
2022. jún. 20. 22:11
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Próbáld meg telepíteni a Picasat. Egy nagyon régi családi laptop csak azzal képes képeket megnyitni.

Viszont rég nem volt hozzá frissítés, szóval nem tudom, hogy mit támogat, mert azon a laptopon maximum .png vagy .jpg szoktak menyitni.

2022. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

1 - már hogy ne lenne kötelező, amikor a jól bevált régi Windows Photo Viewer rég ki van szedve a grafikus kezelőfelülteről? Csak egy kis hackeléssel tudod visszahozni... tudjátok, ami az xp óta jó volt: kattintasz, megnézed a képet, bezárod, ennyi. Pontosan tudom miről beszél a kérdező.


Kérdezőnek ezt kell tennie:


[link]

2022. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A 4-esnek köszönöm, ő jól látja a helyzetet.


Azonban a probléma az, hogy a .jpg, és a .png fájlokon kívűl én .bmp állományokat is hazsnálok, erre nem képes a régi hackelt képnézegető.

2022. jún. 20. 22:45
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

"az infrawievben nem lehet egérgörgővel zoomolni"

CTRL+egérgörgő

2022. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6-osnak


Az a baj, hogy ezek az effektes görgetések nem megfelelőek, lassúak, és a gyors műveleteket ellehetetlenítik.


Régen ilyen problma nem vot.

2022. jún. 20. 22:54
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
AMúgy a gond nálad van, legalábbis nálam azonnal nyitja a képeket minden gond nélkül. Szóval inkább az okát kéne kideríteni hogy mitől van ennyire belassulva.
2022. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Nálam is azonnal nyitja a képeket. Nem inkább a géped (főleg a háttértárad) felett járt el az idő?
2022. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Én kipróbáltam az IrfanView CTRL+görő nagyítását. Olyam pikk-pakk megy, hogy nem értem, hogy mi a baj vele nálad. Szerintem 8, 9-nek van igaza(hiába lettek lepontozva). Ki kell deríteni, hogy mitől lassú, lehet, hogy a géped gyenge.
2022. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!