Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám ezeket a program...

Hogyan tudnám ezeket a programokat letörölni a gépemről?

Figyelt kérdés

Revo uninstallerrel szoktam eltávolítani a programokat, az egyik az Adobe Premiere Pro, a másik az ANSYS. előbbit töröltem a revoval, de még mindig meg tudom nyitni, plusz látom a mappát a programfájlok között (revoban már nem). Gondolom nem jó megoldás, ha csak szimplán törlöm a mappáját...

Az utóbbit a D meghajtóra telepítettem, nem találtam a revoban, sem a mappában az uninstall programot, sőt, 25 gigát elrejtettek pár mappában. Gondolom itt sem a legjobb megoldás a mappatörlés.

Tudtok segíteni ezekben?



2022. júl. 3. 16:13
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

jo telepitot hasznalhattal

es jo eltavolito progi ami nem tolti be funkciojat...

2022. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát az eltávolítóprogi nem a legjobb, több eltávolításnál is írja hogy nem talál visszamaradó fájlokat... na persze.

Ugyanakkor ccleaner sem találta az ANSYS-t, viszont megtaláltam a start menüben a mappát amiben az összes programja ott volt - közte az uninstall is. Úgyhogy már csak a premiere pro maradt.

2022. júl. 3. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!