Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs hang a Firefox...

Miért nincs hang a Firefox böngészőn?

Figyelt kérdés
Pár napja, ha elindítok egy videót a Firefoxban (youtube, facebook stb), nincs hang. A többi böngészőnél nincs ilyen probléma. Adblockot nem használok.

2022. júl. 19. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs levéve a hangerő szabályzóban??


Valami gond van nálad. Nálam minden oké, szóval nem globális probléma, hanem csak nálad lehet valami. Állítgattál valamint?? Ha újra nyitod a böngészőt??

2022. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs... Más böngészővel nincs ilyen gond.
2022. júl. 19. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt értem, hogy másik böngészővel nincs gond.

De van egy ilyen kis sok csuszkás hangkezelő, ahol csak a firefoxot is le tudod némítani vagy halkabra venni. Ezért kérdeztem rá erre. Ez ugye az a speciális eset, ahol mindenhol másnál lehet hang, de annál nem. Ugye ez a probléma is, hogy mindenhol van hang, de ott nincs.

2022. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt hol tudom felhangosítani, ha erről van szó?

Egyébként köszi az eddigi válaszokat!

2022. júl. 19. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, amit a 3as mond, nekem is néha automatán elnémítja a Firefoxot. Most pontosan nem tudom mit kell írni, de valami olyasmit, hogy alkalmazások hangereje. Vagy hang > speciális beállítások, ott lehet állítani.
2022. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hangerőn jobb klikk, és Volume mixer (magyarul nem tudom hogy van). Bár nekem sosem némította el magától a Firefoxot.
2022. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Sikerült!
2022. júl. 20. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!