Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van hogy lassú és/vagy...

Miért van hogy lassú és/vagy egyéb probléma van az összes nagyobb böngészővel a gépen? Az internettel nincs semmi baj, megfelelően gyors.

Figyelt kérdés
Az Operában lassan tölti be az oldalakat főleg amin sok am megjelenítenivaló(pl. Index) a facebookon lefelé görgetni egy rémálom a sok akadás miatt. A Chrome on oké a fészbuk meg az oldalak is nagyjából, az meg a youtube-ot gyűlöli de nagyon... A Mozillának meg az a gondja bármit csinálok minden oké de 3percenként megfagy kb fél percre... segítsetek kérlek, régóta megy ez és nem találtam rá megoldást.

2014. nov. 14. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd le a flash playert frissítsd le ha szükséges és csinálj egy vírus trójai keresést. Nézd át a böngésződ bővítményeit kiegészítőit. Esetleg a problémákat okozhatja a videokártyád drivere is, ha nem jól van telepítve vagy megsérült, ezt is csekkold le.
2014. nov. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mindent megcsináltam amit leírtál.. de semmi, ugyanolyan.

Fél éve van ez kb, előtte minden simán ment... aztán letöltöttem az operát végső megoldásnak, minden gyors volt de egy idő után ez is szarakszik... mi a baj?

2014. nov. 15. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!