Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha bekapcsolom kétlépcsős...

Ha bekapcsolom kétlépcsős hitelesitèst Gmailen akkor nem tudok másik gépről bejelentkezni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 23:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Eddig még nem mertem beállítani!
2022. júl. 22. 23:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
de h nem.csak küld a telódra 1 hitelesítő kódot
2022. júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van. Bárhol be tudsz lépni, de addig a pontig nem fog beengedni, még a mobilon meg nem erősíted, hogy "Igen, én vagyok!".


Láttam egy olyan furcsaságot is a héten, hogy belépésnél kérte a kétlépcsős azonosítót és az iPhone-n a Youtube alkalmazást kellett elindítani amiben kiírt három számon és arra kellett bökni amit a böngészőben megjelenített.


(Számomra ez azért volt furcsa, mert Youtube-t kellett hozzá indítani.) :D



Másik kedvenc esetem amikor be akartam lépni céges gépen a levelezésembe, mert nem volt kedvem telefonon pötyögni egy hosszasabb e-mailt. Nekem is van kétlépcsős azonosításom. (Nekem a telefonom android alapú) Ugye belépésnél jön az értesítés, hogy valaki meg próbált belépni és rá kell nyomni, hogy te vagy az és csak akkor enged be. Valami oknál fogva full inaktív volt a bottom mező és nem tudtál semmire sem rányomni, így a saját e-mailembe nem tudtam belépni. Ami azért volt vicces, mert sehogy nem tudtam megoldani a hibát. A vicces csak az, hogy másnap is kipróbáltam és akkor meg gond nélkül működött.

2022. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom január óta kötelező google-n a kétlépcsős azonosítás. Bekapcsolták neked, ha kérted ha nem.
2022. júl. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a tabletre akarja küldeni azt a rohadt kódot mert a mobilom Huawei p40 lite
2022. júl. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!