Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van jól működő ingyenes pdf...

Van jól működő ingyenes pdf printer szoftver? Olyat keresek, ami jól működik. Amiket próbáltam, azok mind hibás eredményt produkáltak. Olyat ajánljatok légyszi, amit teszteltetek - és jó eredményt adnak!

Figyelt kérdés
Mert mindegyikkel, amit próbáltam az a probléma, hogy az eredmény-pdf-ből már nem másolhatók ki a szövegrészek, vagy csak hibásan - pedig az eredetiből igen. A Bullzip eredménye másolható, de beillesztésnél hibás, a windows sajátja (Microsoft Print to Pdf) nem másolható, a Cute pdf nem másolható... Előre is köszi.

#nyomtató #pdf #pdf printer #bullzip
2022. júl. 28. 09:52
 1/6 elistvan ***** válasza:
Én a Foxit Readert használom az is telepít pdf nyomtatót.
2022. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nyomtatásból miért kéne másolhatónak lennie?
2022. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a hibás rajta? Mi a hiba?
2022. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A munkám során előfordul, hogy például egy 30 oldalas PDF fájlból, mondjuk öt oldalt tovább kell küldeni emailen, amiből annak a partnernek is kell kimásolnia adatokat. PDF szerkesztővel bonyolult módon meg lehet csinálni, de PDF printerrel sokkal egyszerűbb lenne. A Foxit eredményéből sem lehet adatokat például szövegfájlba kimásolni. Értem, hogy elsősorban nyomtatványt állít elő, de hát ha van olyan PDF printer szoftver, ami nem egy összeolvasztott fájt konvertál, hanem a szövegeket kijelölhetőt, az jó lenne.
2022. júl. 31. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:
PDFcreator (pdfforge.org)
2022. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, az utolsó javaslat - a PDFcreator - megcsinálta, úgy ahogy szerettem volna.
2022. aug. 2. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!