Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tapasztalatok a keylogger...

Tapasztalatok a keylogger programmal?

Figyelt kérdés

Természetesen a saját dépemre tettem fel. De kiváncsi vagyok, hogy másnak mien szolgálatot tett.

És még az, hogy halottam ilyen kis bigyuszokról amiket a billenytűás egér köté be lehet tenni. Erről tapasztalatok/ vélemények?


2010. szept. 22. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
legjobb a refrog nevű cucc,én is használtam,minden mozzanatot vissza nézhetsz,a bill leütéseket is,szépen áttekinthetően,dátumozva, szerettem csak már feleslegessé vált
2010. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem ajánlhatóak ezek a programok. Ki tudja kinek küldi még el a logokat...


Egy informatikus.

2010. szept. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
amit a felettem lévő kommentelő írt az nem teljesen igaz, mivel a keyloggereknek nincs olyan verziója ami egy webes tárhelyre menti a dolgokat, ha meg van akkor azt egy olyan ember birtokolja aki nem keyloggerrel szerzi meg amit akar...
2011. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen nyilván aki ilyen programot kidolgoz,adatokat tud lopni mindenről,annak biztos nagy hasznára lesz az én skype jelszavam,meg ide oda egy egy troll kommentem :D
2011. aug. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!