Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefoxban hogy tudnék visszaá...

Firefoxban hogy tudnék visszaállítani egy olyan ablakot ami már nem látszik alapból az Előzmények - Nemrég bezárt ablakok fülnél?

Figyelt kérdés

Sajnos a firefox indításakor elfelejtettem (amúgy tudtam hogy egyszer úgyis megszívom) megnyitni azt az ablakot is ami nekem kellene, aztán pedig az főablakban 3x is csináltam olyat hogy Megnyitás új ablakban. Ez ugye még nem lenne baj, csak hogy aztán be is zártam őket. Na ez viszont már igen, mert ugye ez a hülye firefox nemrég bezárt ablakokból mindig az az utolsó hármat ajánlja fel visszaállításra az utolsó bezárt ablakokból, tehát ami nekem kellene az ott már pont nem látszik :-(


Próbálkoztam a Könyvtár menüben az Importálás és mentéssel is és ott a Visszaállítással is, de hogy az milyen hülyeség már hogy az meg csak a könyvjelzőim állapotát állítja vissza :-(


Szóval van-e még valami megoldás?


Firefox 91.12.0esr (64 bit) egész pontosan a firefoxom egyébként.


Előre is köszönöm!



2022. aug. 8. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ctrl-H, ott van minden elozmeny.
2022. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Vagy Menü - Előzmények - (lent) Előzmények kezelése
2022. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Attól tartok legnagyobb igyekezetem, és ezáltal a lehető legprecízebb fogalmazási szándékom ellenére is félre lettem értve: én nem visszahozandó lapokról, hanem visszahozandó ablakról beszéltem, abban egy bizonyos, nem is olyan kis számú laptartalommal.



Igazából vagy 10 lap is meg volt nyitva abban az ablakban (egy félbehagyott témában, amire sosem jutott elég időm, ezért is maradtak volna abban az ablakban megnyitva), és épp ez az, hogy már nem tudom pontosan hogy mik, meg hogy mikor is lettek pontosan megnyitva. Magyarán az előzményekkel, a Ctrl-Shift+H-val kb. kitörölhetem, mert abban olyan mintha egy tűt ill. tűket keresnék a széna kazalban.


Szóval ezért is kellett volna magát az ablakot visszahozni.

2022. aug. 9. 05:45
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben eszembe jutott még valami, az about:config. És ott találtam is egy olyan sort hogy browser.sessionstore.max_windows_undo, amit át is írtam szépen 25-re, tehát hogy ez annyi legyen legalább mint amennyi a nemrég bezárt lapok száma is. És működik is, mármint innentől kezdve, mert persze visszafelé ez sem :-(


Nincs ott esetleg még egy olyan sor ami kifejezetten arra szolgálna hogy egy-egy efféle about:config sor módosítás visszamenőleg is működjön, tehát hogy ne csak attól a pillanattól kezdve hogy maga a módosítás megtörtént?

2022. aug. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!