Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet ez a probléma a...

Mi lehet ez a probléma a steamen FIFA 22 frissítés után?

Figyelt kérdés
sziasztok. frissítettem a fifa 22-t és azóta nem bírom elindítani.. ujratelepitettem de ugyanúgy ezt írja: "kérjük, mielőtt megpróbálnád ellenőrizni a helyi fájlokat, lépj ki a futó játékokból vagy kellékekből"

2022. aug. 9. 23:43
 1/3 anonim válasza:

Sajnos nálam ugyan ez a hiba jött elő Fifa 22 alatt. Ha már ketten vagyunk,akkor nem nálunk van a hiba,steam probléma lehet.

Nem mellesleg a FarCry primal játékban is szarakodik az UBISOFT connect. Alapjáték mellé megvettem utólag a DLC-ket és Venja packra nem engedi elindítani a játékot az alkalmazás,mondván jogosultság probléma van. Korábban működött. Írtam a hivatalos fórumon,de semmi reakció az Ubisofttól. Szar mindkettő...steam és ubi is.

2022. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ismét én vagyok (1/1.) Steam fórumon talán ez a kérdésre a megoldás.


[link]

2022. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
neked ez bevált?? köszönöm amúgy
2022. aug. 10. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!