Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok bejelentkezni a...

Nem tudok bejelentkezni a Discord fiókomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Discordon megváltoztattam az email címemet, és azt félreírtam.

És most addig nem tudok belépni a Discord fiókomba, amíg nem hitelesítem a félre írt email címet.

Hitelesítésnél ki tudtam választani, hogy módosítani szeretném az email címemet.

Beírtam, amire azt adja ki, hogy túl gyorsan változtatom az email címemet, és próbáljam meg újra.

Már egy napja folyamatosan próbálkozom, sikertelenül.

Vannak ötleteitek, hogy ez mi, és mit lehetne kezdeni?

A válaszokat előre köszönöm!



2022. aug. 14. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Amennyiben a félreírt email cím nem létezik, hozd létre, majd küldesdd rá újból a hitelesítő emailt. Majd miután hitelesítetted azt az email címet, és visszajutottál a profilodba, visszaváltoztathatod a régire. Illetve erősen ajánlom, hogy adj hozzá telefonszámot a fiókodhoz. Ez nagyban megkönnyíti a dolgodat, ha hasonló problémákba ütközöl. (engem is ez mentett meg amikor tiltották az email címem)
2022. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. aug. 15. 20:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!