Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Euro Truck Simulator 2 futtatá...

Euro Truck Simulator 2 futtatásához milyen gép lenne minimum jó? Laptopot keresek

Figyelt kérdés
Ár most mindegy, nyilván nem millió fölöttire gondolok

máj. 1. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Manapság egy krumplin is, olyan alacsony a gépigénye. 150 körül már bőven jókat találsz. Ha nagyobb felbontáson szeretnél játszani max grafikával, akkor is 200 körül már van olyan, amivel sokáig tudod tolni
máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy konkrét típusok érdekelnének, meg azt is hogy egy ilyen laptopom van [link]
máj. 1. 14:02
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezen mi a fracér nem fut jól ha szerinted egy krumplin is elfut?
máj. 1. 14:04
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ezer oka lehet, pl. az 5400-es HDD is akár. Az ETS2 tényleg nem nagy gépigényű játék.
máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A HDD az a merevlemez meghajtó gondolom. Bocsi ehhez hülye vagyok
máj. 1. 16:54
 6/17 anonim ***** válasza:
#2 Ezen a laptopon nem fog elfutni. Laptopot meg nem vennék játékra
máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Futogat, de 1 órát bír aztán melegszik mint állat
máj. 1. 19:19
 8/17 A kérdező kommentje:
És én vennék laptopot, mert ha hordozni kell akkor a pc nem opció
máj. 1. 19:21
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem erre való a laptop. Vannak "gamer" laptopok, amik jobb proci és gpu van, de sosem lesznek olyan jók, mint egy rendes PC.
máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért nem fut normálisan az általad linkelt laptopon, mert nincs dedikált videókártyája egyáltalán. Márpedig ha az ember fia játszani akar laptopon, akkor az bizony kell, még az ilyen viszonylag régi játékokhoz is.

Milyen árkategóriában gondolkozol? Nyilván lehet venni - ahogy egy előttem szóló is írta - talán 150 körül is olyan laptopot, ami korrektül elviszi, de egy laptopot szerintem az ember inkább 4-5 éves távra vesz, szóval nem érdemes olyanba beruházni, ami még most éppencsak jó.

máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!