Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik jobb? COMODO Firewall...

Melyik jobb? COMODO Firewall 5 vagy avast! 5?

Figyelt kérdés
A tűzfal részre vagyok kíváncsi. Az avast! Internet Security tűzfala vagy a COMODO? Érdemes COMODO-ról avastra váltani? Melyik jobb? Miért?
2010. szept. 23. 20:23
 1/8 anonim válasza:
Nem érdemes, Comodo megbízhatóbb. Miért? Tapasztalatból :) konkrét magyarázatom nincs
2010. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

erre csak annyit tudok hogy mindenki mást szeret másért. egyiknek ez jön be, másiknak az. egyik gép ezt birja jobban másik mást.


én win tüzfalat + Eset smart security-t használok, benne a tüzfal, semmi gondom vele...

2010. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is jobb a COMODO de van egy kis bajom vele. Úgy zabálja a CPU-t mint az állat! 98-99% szokott neki lenni + a memóriát se kíméli. Ezért gondoltam egy másik tűzfalra. DE. Ha tudtok valamit amivel lecsökken a COMODO energiahasználata és a gép teljesítménye visszaáll a normálisra akkor jó lenne a COMODO is.
2010. szept. 23. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:

A COMODO erőforrás-igénye nagyon alacsony. Nem használom, de tudom.


Az avast! tűzfala kevesebbet ér a sz*rnál, egyelőre, ráadásul nem ingyenes.

COMODO tűzfalat használj (telepítsd újra, hátha rendbe jön), vagy ZoneAlarm-ot, vagy ha Windows 7-esed van, akkor a beépítettet, az avast! mellett - mert gondolom a vírusirtód jelenleg is az.

2010. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hidd el már párszor újratelepítettem de semmit sem javult. Pedig a hivatlaos oldalról (personalfirewall.comodo.com) szedtem le szóval senki sem piszkált bele. Na szóval nem tudnátok segíteni hogy ne fogja vissza a gépem?
2010. szept. 24. 06:58
 6/8 anonim válasza:

Első vagyok.

Biztos, hogy az eszi? Nem lehet, hogy a háttérben megbújik egy program, játék és az zabálja?

Én nem néztem a CPU-t, de így megnéztem az enyémet...1-5%között mozog.

2010. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
cfp.exe-nek mint már mondtam 98-99% a CPU használata. Ez a COMODO-nak az egyik alkalmazása és ez eszi a CPU-t annyira hogy 10 másodperc kell a Sajátgépnek. Tehát valami ötlet esetleg. Nagyon megköszönném ha valaki tudna nekem segíteni ebben.
2010. szept. 24. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:
épp ezért mondom, hogy mindenkinek más a jobb. ha zabálja a gépem persze hogy nem fogom azt használni...
2010. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!