Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes bekapcsolni az Automat...

Érdemes bekapcsolni az Automatikus Frissítéseket Windows XP-nél?

Figyelt kérdés
nálam már be van állítva gondolom csak nem tesz kárt benne:) vagy igen? nálam úgy van beállítva hogy akkor telepíti amikor kikapcsolom. Szerintetek kapcsoljam ki az automata frissítéseket?
2010. szept. 24. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ha eredeti akkor nyugottan mehet de nekem pl nekem nem eredeti és előbb utóbb azt fogja kiirni hogy leakarja ellenőrizni hogy eredeti e és ha nem az akkor mindig kifogja írni hogy hamisitás áldozatává vált
2010. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nekem egy ismerőstől van de nekem már leellenőrizte hogy eredeti-e és miután végzett nem írt ki semmit csak azt hogy jogtiszta XP:) szal akkor jó
2010. szept. 24. 13:55
 3/13 anonim ***** válasza:

1.ha nem eredeti a windowson be ne kapcsold mert rakhatod újra az egészet

2.ha erdeti akkor ártani nem árt, de tudnod kell, hogy a Microsoft csak a 64bites verióra és az SP3-ra ad ki frissítéseket és azt is csak 2014-ig.


Ha engem kérdezel mindkét esetben jobban jársz, ha letöltesz egy vírusirtót és azt tartod naprakészen(pl.:AVG). Ja és a tűzfalad legyen bekapcsolva, ha nincs, keress azt is(jobban jársz az ingyenesekkel, mert különben nem tudod frissíteni, pedig az alapvető fontosságú a virusirtónál/tűzfalnál)

2010. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ok! Kikapcsoltam a frissítéseket! Amúgy Avastot használok 2015-ig van kódom! Ez így jó akkor?
2010. szept. 24. 14:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"1.ha nem eredeti a windowson be ne kapcsold mert rakhatod újra az egészet"


NEM értek egyet! Win7-em és XP-m van. Egyik sem jogtiszta. Be van kapcsolva az automatikus frissítés, és eddig semmi problémám nem volt belőle. Nem ész nélkül kell telepíteni az összes frissítést. A WGN (Windows Geniune Advantage/ Eredetiségvizsgáló eszköz) nevű frissítéseken kívül telepíthető az összes. Ha amit írtam, nem telepíted semmi gondod nem lesz. Tapasztalat! És kapcsold vissza frissítést, nem véletlenül találták ki!

2010. szept. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek az előttem hozzászólóval. Mindent odafigyeléssel kell csinálni, és tökéletes marad.
2010. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
és azt hogy lehet beállítani hogy csak azokat telepítse amiket kiválasztok?
2010. szept. 24. 14:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy állítod be az automatikus frissítéseket, hogy "Csak értesítsen mikor található frissítés, de én döntöm el, mikor töltöm le és telepítem azokat." Ezután ha talált frissítést megjelenik az ikonja a tálcán, rákattintasz, kiírja milyen frissítések elérhetőek. Itt pl. olyanok lehetnek:

Összegző biztonsági frissítés az XP rendszerhez (KBxxxxxx)

Eredeti szoftver valódi előny értesítőeszköz (KBxxxxxx)

Frissítés a Microsoft Outlook programhoz (KBxxxxxx) stb.


Ebből az elsőt telepítheted, a másodikat NEM mivel ezzel a programmal ellenőrzi a Microsoft a rendszer legalitását, a harmadik is mehet, de csak akkor ha az Outlook fent van a gépeden. Ha nincs fennt akkor is mehet, de felesleges. Ezekután kattints a letöltés gombra. Esetleg még megkérdezheti, hogy azokat a frissítéseket amiket most nem telepítettél, felajánlja-e a későbbiekben. Mond azt, hogy nem. Eltűnik az ablak elkezdődik a letöltés. Ha lejött feljön egy ablak és rákattintasz az Egyéni telepítésre, ellenőrzöd mégegyszer nincs-e olyan frissítés amit nem kell feltelepíteni, ha van kiveszed előle a pipát, ha nincs a telepítés gombra kattintasz. Eltűnik az ablak, elkezdi telepíteni, folytathatod a gépezést, majd amikor felajánlja, hogy a géped újraindítását, indítsd újra. Készen vagy. Ha bármi kérdésed van a későbbiekben, hogy melyiket telepítheted írj privátot!

2010. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"2.ha erdeti akkor ártani nem árt, de tudnod kell, hogy a Microsoft csak a 64bites verióra "

ez egy hülyeség!!!

tökéletesen frissíti a 32 bittes verziót is minden hónap második hetének, keddi napján!

XP-SP3/32 bit-em van, és a köv. frissítések jöttek le utóljára (válogatom őket, csak értesítést kérek, csak azt telepítem amit jónak látok!)

[link]

2010. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

előző: tipp. ha egy idézetet használsz arra hogy alátámaszd vitában a véleményed akkor talán elolvashatnád azt előtte.

Azt írtam: " a Microsoft csak a 64bites verióra és az SP3-ra ad ki frissítéseket és azt is csak 2014-ig.


Tehát röviden és helyesn amit írtál azt jelenti, hogy: "hülyeség az hogy a Microsoft csak 64-bites Xp-re meg SP3-ra ad ki frissítéseket, mert SP3-ra is ki ad frissítéseket".


szóval __mégegyszer__: CSAK 64Bit-es XP-re meg SP3-ra van már frissítés és arra is csak 2014-ig


Ha informatikus, vagy számítástudós vagy, hagyd ezt figyelmen kívül, mert igazad van benne hogy konjunkció helyett diszjunkciót kellet volna használnom

2010. szept. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!