Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki használja az avast! Interne...

Ki használja az avast! Internet Security tűzfalát?

Figyelt kérdés

Annyit szeretnék kérdezni róla hogy:

-egyszerű?

-meg vagytok vele elégedve?

-nem pofázik sokat?

-nem lassítja a gépet?


Ezekre lennék kíváncsi az avast! IS tűzfalával kapcsolatban. Köszi a válaszokat.


2010. szept. 24. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bugos, gyenge, túl új, nem kiforrot, és és nem ingyenes...


Alternatívák:

COMODO Internet Security

vagy

COMODO Firewall + avast! Free Antivirus

vagy (Win7-re):

Win. tűzfal + avast! Free Antivirus

2010. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát jah. Comodo volt eddig ami 99% CPU-t zabált és teljesen lefogta a gépet. Ezért kell váltanom.
2010. szept. 24. 21:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen op.rendszer használsz?


Amúgy használhatsz még ZoneAlarm-ot is avast mellé.


Más vírusirtó mellé most hirtelen nem tudom, mi lenne jó.

2010. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
XP-m van de hogy zonealarmot nem használok na az a legbiztosabb. Egyszer voltam olyan hülye hogy felraktam és amikor újraindítottam a gépet és bekapcsolt, azonnal automatikusan újraindult meg csak úgy röpködtek a Windows hibaüzenetek. Szervízbe vittem, ott törölték róla azt a szemetet, azóta jó. Amúgy mért mondja mindenki az avast tűzfalra hogy szar? Léci valaki ezt indokolja meg...
2010. szept. 24. 22:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert teljesen új, és az avast! háza táján, amibe belekezdenek, az egy (jó)darabig nem lesz minőségi... Pl. a Sandbox se ér semmit se, ezt olyanoktól tudom, akik tesztelték.


Sokan magát a vírusirtót is sz*rnak titulálják, nekem semmi bajom nincs vele. Másoknál sok mindent átenged. :S

2010. szept. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eddig avast! Pro Antivirusom volt, már azzal is meg voltam elégedve de most felraktam az Internet Security-t. Nincs semmi bajom vele. Az avasttal már régóta meg vagyok elégedve, először 4.8 Homeom volt, utána 4.8 Professional, utána 5.0 Pro és most az 5.0 Internet Security. De akkor ezek szerint az avast tűzfala később megbízható lesz nem?
2010. szept. 25. 13:28
 7/12 anonim ***** válasza:

A vírusirtója se annyira az.. Nálad is átenged minimum egy-két dolgot, futtasd a Malwarebytes' Anti-Malware-t. De azért még használható, ha óvatos vagy.


A tűzfala... 10 év múlva elég jó lesz xD

2010. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az avast mellett még a biztonság kedvéért ott fut a SUPERAntiSpyware állandó védelme ami sokkal jobb mint a malwarebytes. Épp ma csináltam a SUPERAntiSpyware-el egy teljes vizsgálatot és semmit sem talált szóval szerintem nem olyan rossz az avast mint ahogy te mondod. 10 év? Akkor az ESET tűzfalát mért dícséri annyira mindenki? Szerintem az sem 10 éves.
2010. szept. 25. 22:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó, de az ESET nagyobb cég.

Nézd meg a NOD32-t, sokkal jobb az avast!-nál.

2010. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mi az hogy nagyobb cég? Az ESET meg az avast! a két legnagyobb ellenfél és ezek között variálnak a felhasználók is. Ezt azért nem mondanám hogy sokkal jobb. Ha kicsit körülnéznél itt a gyakorikerdesek.hu-n egy rakás olyan választ látnál hogy előbb ESETet használt de az nem talált meg x számú trójait amit az avast megtalált. Az avast már rengeteg felhasználót húzta ki a szarból, többek közt engem is. Szerintem olvasd el ezt(NEM AZ ENYÉM A WEBOLDAL!!!!!):


[link]

2010. szept. 26. 06:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!