Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudom elolvasni az...

Mivel tudom elolvasni az Epub, és mobi könyveket?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen formátumú könyveim, de nincs a gépemen olyan alkalmazás, ami tudja kezelni ezeket. Ugye a Chrome megnyitja a PDF-et, de a Mobit, és az Epubot nem. Mivel tudnám megnyitni?

Fölöslegesnek tartom az Adobe Readert, egyedül annyi az elvárásom, hogy tudjam olvasni a könyveket. Ennyi. Ehhez nem gondolom, hogy kell egy fél gigás program, ami beleeszi magát úgy a rendszerbe, hogy onnantól kezdve nem lehet 100%-ig eltávolítani. Szóval tényleg valami kicsi, és ingyenes programra lenne szükségem, ami képes megjeleníteni ezeket a fájlokat.

Köszi előre!



2022. aug. 23. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Calibre
2022. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem emlékszem a nevére, de a Microsoft Store-ban ha rákeresel, hogy Epub Reader, ki fog adni egyet, aminek egy zöld alapon, kis F a jele. Én azt használom, nagyon jó.
2022. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Sumatra PDF
2022. aug. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
A legegyszerűbb megoldás a böngésző-kiegészítő, bár nem tudom, ezek pl. megjegyzik-e, hol tart az ember, van-e szép könyvespolc, ilyesmi. A mobi-t a Kindle miatt szokták kitenni, mert az nem támogatja az epub-ot. Ezekhez van pl. asztali Kindle alkalmazás, vagy vannak univerzálisak, mint pl. a Calibre. PDF olvasóból is van egy csomó, nem mindenre az Adobe Reader a legjobb. A Firefoxban pl. vízszintes görgetés is van.
2022. aug. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Nem én voltam az, aki lepontozta a válaszokat. Meg is lepődtem, hogy miért van az összes lepontozva. Én most vagyok itt először tegnap óta.

2022. aug. 24. 10:40
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
FB reader
2022. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
[link] voalá nem volt nehéz
2022. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Tehát csináljon az akár telefonon is olvasható epub-ból fix méretű pdf-et, jó ötlet...
2022. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
írtA, hogy gépről olvasná.. amúgy többtíz giga tárhely mellett nem hiszem ne férne el pár pdf telon is.
2022. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Továbbra sem értem, miért lenne jobb, eltekintve attól, hogy pár böngésző alapból olvassa a PDF-et. Ha ez a fő szempont...
2022. aug. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!