Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A mobilomon a Google Play...

A mobilomon a Google Play áruház nem indul el, mert azt írja ki, hogy nincs kapcsolat, pedig a telefonom csatlakozva van a wifihez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Teló újraindítása, utána még 1 dolgot meg lehet próbálni. Beállítások - Alkalmazások - Play áruház - és az összes adat, gyorsítótár, alk adatok törlése - újraindítás.
2022. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1


Csináltam egy "factory reset"-et a készüléken, utána Google Playen szerettem volna telepíteni a Vibert de a telepítés megszakadt és azt írta ki, hogy: Nincs kapcsolat


Persze van elérhető működő internetkapcsolat nem ez a baj, gondolom a host file-t kellene valahogy kitörölni de a KingRoot ugyancsak az internerkapcsolatra hivatkozva nem hajlandó nekem rootolni.


Szóval ez van. Sakkot adott nekem ez a sz.r

2022. aug. 29. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:

1#

Hajjaj, lehet még 1 szer factory reset lesz belőle. Én úgy szoktam csinálni, hogy amig nem frissít az áruház, addig nem telepítek appot.

2022. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3



A frissítések sem indulnak el. :(

2022. aug. 29. 15:14
 5/6 A kérdező kommentje:

#1



Megoldódott a probléma.

Ebben az esetben az volt a baj, hogy egy jó pár éves Android rendszerről van szó amihez már nem támogatottak a frissítések így nem indult el az áruház frissítése. Leszedtem egy régebbi Google Play verziót így már egy két szoftver lefrissült, nem mindegyik de így legalább nagyjából használható lett a készülék.

Köszönöm a segítőkészséged!

2022. szept. 2. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:

1#

3#

Ha tudtam segíteni, szívesen.

2022. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!