Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok belépni MSN-re,...

Nem tudok belépni MSN-re, mert ezt a hibakódot kapom: 800488fb. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyi a problémám, hogy nem tudok belépni az msn-emre, mert ezt írja ki: "Nem sikerült bejelentkeznie a(z) Windows Live Messenger Programba. A bejelentkezés (a következőre: Windows Live Messenger) sikertelen, mert a szolgáltatás átmenetileg nem érhető el. Később próbálja meg újból." Hibakód: 800488fb....mi lehet a baj?? Hogy tudok megint belépni?? Aki tud ebben segíteni, azt kérem hogy válaszoljon...
2010. szept. 24. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hátha ez a hibaelhárítás segít: [link]
2010. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csomó mindenkinél rossz az msn
2010. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
úgy értem, napról napra egyre több embernél dob hibaüzit a program.
2010. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos már próbáltam ezt a megoldást, de nem vezetett eredményhez, hiszem ha kitöröltem a kapcsolatok mappát, egy újabb másik hibaüzenetet kaptam, enélkül hogy elkezdett volna tölteni....:S Szinte már teljesen feladtam, a fórumokon kértem az adminokat, hogy oldják fel a tiltást, hiszem valami spam probléma lehet, de hiába, még most se tudok belépni, sok emberrel pedig csak msn-en keresztül tudom tartani a kapcsolatot..:S A jelszót egyből megváltoztatnám ha be tudnék lépni
2010. szept. 25. 15:40
 5/5 Turista válasza:

ezzel a linkkel ha minden igaz megtudod oldani(nekem is ez volt és sehol nem találtam rá megoldást de ez segített) [link]

igazából windows id-n bejelentkezel rámész Windows Live beállításokba ott alul SMS beállítások ITT ELFOGADJA a magyar számot beírod a számod elküldik a kódot beírod és menni fog..

2011. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!