Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepíthetem a Mozillát?

Újratelepíthetem a Mozillát?

Figyelt kérdés

Újra szeretném telepíteni a Mozillámat, mert olyan gond van vele, ami szerintem így megoldódna. a probléma az, hogy van egy majomfej a jobb alsó sarokban [link]

amit anyum töltött le, és nem örülne neki, ha elveszne, mert nem tudjuk, hogy a mozilla újratelepítésével elveszne-e. Ő valami szöveges fájlok kimásolására használja, de nem tudom, milyen természetű program. Letudom menteni? vagy letölteni kód és jelszó nélkül, ha esetleg elveszne? Ha igen, mi a neve? Előre is köszi...


2010. szept. 25. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eszközök-->>Kiegészítők menübe nézz bele.Ott kell lennie amik fel vannak telepítve hozzá.Azt a "majom fej" dolgot eltávolíthatod ott.Ha valamit nem tudsz írj és segítek.
2010. szept. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Újratelepítheted, ez egy kiegészítő, neve: Greasemonkey

[link]

Innen a telepítés után gyorsan felrakható.

2010. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D Első, a majomfejet nem eltávolítani akarom, hanem megtartani. :)
2010. szept. 25. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!