Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb és a legbiztonságosabb PC ill. windows10 tisztitó program?

Figyelt kérdés

AVC ismerőseim szerint nem megbizható,CCleaner-t nem ismerem,egyáltalán szükséges ilyen program!?

Jobb,gyorsabb lesz a gép,vagy csak adatok amik nem változtatnak semmit-semmin fizikálisan mert csak számok?



#PC #biztonság #Windows 10 #tisztitó program
2022. szept. 15. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Abszolút feleslegesek az ilyen vackok.
2022. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában feleslegesek ezek a dolgok.

Akkor szoktam ilyeneket használni, ha konkrétan valami gond van a rendszerrel, és nincs kedvem újrarakni az egészet, és arra gyanakodok hogy pl túl nagyra hízott registry lassítja indításnál a gépet. Esetleg ha úgy sejtem hogy sok már letötölt program maradvány van a gépemen. Vagy ha kevés a tárhely, és lusta vagyok én magam törölgetni a TEMP könyvtárakat, és utánajárni hogy miket tudnék biztonságosan törölni. Vagy ha az összes böngészőmből egyszerre ki akarom törölni egy nyomásra az összes keresési előzményt, letöltési előzményeket, sütiket, gyorsítótárakat.

Ezekben néha segíteni tudnak ezek a programok. De céltalanul, úgy hogy azt se tudod hogy mit csinál a program, és azt se hogy mit remélhetsz tőle futtatni őket random, na annak nem sok értelme van.

Sőt, néha ártalmas is lehet.

Ha van konkrét célod amire akarod használni, akkor rajta használd, ha viszont csak pc-d gyorsítását reméled tőle, akkor általában felesleges.

2022. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

AVC borzalmas amit láttam. CCleaner-t használom, annyira nem értek hozzá, hogy én töröljem a dolgokat. Sütiket nem kapcsolom be, mindent alapon használva a CC-nél.

Ashampoonak van optimalizálója még, LiveTuner pl kimondottan jó része.

2022. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz? [link]

A VC-t duplavével kell írni. 😡

2022. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,jó ideje azon gondolkodok hogy újratelepitem a gépet.

A kommentekből az jött le,hogy nincs értelme ilyen olyan tisztitó proginak,igazából fölösleges,változni nem fog sok minden.

Marad az új win10.


4/4 nek: mielőbbi gyors szellemi felépülést kivánok!

Képzeld elütöttem a betűt....ASC (Advenced SystemCare) mindenki rájött csak te nem! :D azért köszi az energiádat,megpróbáltad!

2022. szept. 16. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:

DD felépülést...

Advenced SystemCare, de én is AVC-nek írtam. Egyszer belefutsz a hibába, és jónak véled utána, aztán nem veszed észre...

Kivéve 4.

2022. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!