Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valakinek nincs meg a Revi OS...

Valakinek nincs meg a Revi OS - Windows 10 kiadásának a 2022.07.28-án megjelent kiadása?

Figyelt kérdés

A jelenlegi az nem jó, nagyon sok alkalmazásnál Application, vagy System errort ír. Valószínűleg majd hónap végén kijavítják, de addig nagyon nagy szükségem lenne a júliusi csomagra. Valakinek nincs meg esetleg? A Discordjukon nem tudok körülnézni, mert nincs fiókom, amit meg létrehoztam, azt letiltotta a botjuk, hogy nem elég idős a fiókom. Ha fent van, akkor valaki el tudná küldeni nekem?

Köszi!


Nem kellenek azok a válaszok, hogy ne használjam, már több, mint egy éve használom, és már bizonyított eleget az eredeti Windowssal szembeállítva. Így hát nagyon szeretnék megkérni valakit, hogy segítsen! Köszönöm előre is!


2022. szept. 22. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig akár tetszik, akár nem, értelmes ember nem használ ilyet. A MS oldalán pedig letölthető az aktuális telepítő.
2022. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem baj.
2022. szept. 22. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen halom szart akarsz használni akkor majd szépen vársz amíg elég idős lesz a Discord fiókod :)
2022. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezeket a módosításokat, ami ebben van, meg lehet csinálni egy rendesen telepített Windowsal is.

Ott van pl a Windows Privacy Dashboard:

[link]

Megnyitod, bal oldalt a Telemetry felírat alatt klikkelj a disabled gombra, az Apps fülön pedig törölhetsz bármilyen appot, az app installer, Store, Store Experience host, HEIF image extensions, VP9 video extensions, Windows package manager sourse, Web, Webp media extensions, ezek fontosak, hagyd meg őket.

2022. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Bár még azután is gyűjtögeti az adatokat a Microsoft (Én is használtam, de még ígyis rengetegszer próbál Microsoftos telemetry szerverekhez kapcsolódni az eszköz, látom AdGuardonHomeon keresztül a tonnányi blokkolt DNS lekérést), de valóban sokat segít a WPD.
2022. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem hallottam erről a szoftverről még, mindenképp kipróbálom.


Le tudja tiltani a Windows update-ot is?

Úgy értem véglegesen, örökre!

Ez nekem nagyon fontos.

2022. szept. 23. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, le lehet tiltani, klikkelj a Privacy fül alatt a Telemetry-re,

görgess legalulra, majd klikkelj a Windows Update felírat előtti gombra, hogy az váltson át OFFra

2022. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!