Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt hogyan oldjam meg az...

Ezt hogyan oldjam meg az ImgBurn-el?

Figyelt kérdés

Elég nehezen tudom megfogalmazni a következő kérdést, ezért csak attól várok választ akivel már történt hasonló probléma...

ImgBurn-el ki akartam írni egy sima.ISO fájlt, és mivel a napló az angol, így elég nehéz megértenem, hogy mi történt, de valami olyasmi volt, hogy az ISO nem fér rá...(valami ilyesmi:Power Full)-de sajnos már nem tudom pontosan...

És utána valami olyat kérdezett (megint angolul), hogy ha ilyen probléma van, akkor is írja-e ki...És arra mentem, hogy igen, mert azt ajánlotta, de mivel nem értettem, hogy mi van, ezért is az igenre mentem....

Utána még1x kiírtam ugyanazt az ISO fájlt, és utána probléma nélkül kiírta...Lehet azért, amiért a fent említett igenre mentem, de lehet azért mert vagy a lemezzel volt gond, vagy a program volt egy pillanatra rossz, sajnos nem tudom...

A kérdésem: (akivel volt ilyen)

Hogyan oldjam meg azt, hogy ne írja ki a filmet ha rossz.

+Mi is történt, hogy másodjára hiba nélkül írta ki?

+mi is történt..?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget, mert fontos lenne, és nem értem, hogy mi is történt...

Tudom, hogy hosszan és furán írtam le, de jobban nem tudom...


2010. szept. 26. 12:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!