Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet egy programot a...

Hogyan lehet egy programot a tálca jobb alsó sarkába rakni? Hogy ha ki x-elem akkor is fusson.

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 13:17
 1/7 tamasoft ***** válasza:
Programja válogatja. Amelyik fel van rá készítve csak azt lehet, de bármelyiket nem.
2010. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pl mozilla-t?
2010. okt. 3. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Addig örülj, amíg nem akar valami oda menni úgy, hogy te meg nem akarod.. nekem inkább ez probléma..

Bármit ledobhatsz a tálcára, és akkor is fut - úgy miért nem jó?

Bár sejtem, azt is, hogy 7 az a rendszer.. :D

2010. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem xp :) Jobban szeretem mint a 7-et. Nem tudom miért :)

De az a baj sok minden fut és már 2 sorba rakja a gépem a tálcán. Ezért valamit oda akarok rakni.

2010. okt. 3. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
XP-ben: Asztalról lehúzod a Tálcára az ikonját (pl. Mozilla Firefox, Google Chrome, Mozilla Thunderbird, Total Commander, IE8, Dokumentumok, Asztal). Nálam ezek az ikonok vannak a jobb oldalon, ez egyébként a Gyorsindítás.
2010. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

a gyors indítás nem a bal oldalon van. Start mellett.


de én azt akarom hogy fusson is.

2010. okt. 3. 17:22
 7/7 tamasoft ***** válasza:

Néhányan félrebeszélnek. Szavaidból az tűnik ki, hogy a jobb oldali alsó értesítési területre (hétköznapi nevén: "az óra melletti rész") szeretnéd átcsoportosítani a futó programok egy részét. Hát ez csak korlátozásokkal együtt lehet. Mégpedig csak azokat a programokat lehet oda tenni, amelyik programok kifejezetten így lettek megírva, hogy lehetőséget adnak erre. (pl. utorrent, daemon tools, vírusfigyelők) Összességében memória rezidens programoknak nevezzük ezeket.

A tálcán lévő futó programokat "áthúzni" erre a részre nem lehetséges egyelőre a windows rendszerekben.

2010. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!