Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik jobb film? ötödik...

Melyik jobb film? ötödik elem, vagy egy makulátlan elme örök ragyogása?

Figyelt kérdés
(másik kérdés: melyik ezek közül a legjobb film?: ötödik elem, túszdráma, parfüm: egy gyilkos története) :D köszi, felpontozok
2011. júl. 4. 23:39
 1/3 anonim válasza:
100%

A két film teljesen más kategória ezért nem érdemes összehasonlítani őket. De ha engem kérdezel, akkor az egy makulátlan elme örök ragyogására szavazok. IMDB-n is jóval több pontot kapott egyébként.


Az ötödik elem ilyen kis könnyed "popcorn" filmecske. Jól szórakozol, de semmi több. Nem gondolkodtad el, nem fogsz másnap rajta agyalni, stb. Viszont az is jó film, azt is érdemes megnézni!

2011. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A parfüm tetszik ezek közül a legjobban.
2011. júl. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval kell egyet értsek, külön műfajú filmek, így az összehasonlítgatás is felesleges. De legalábbis nehézkes. Minthogy a banán a jobb vagy a lekváros tészta?:D Végül is kaja-kaja.


No, de hogy valóban válaszoljak is, bár nem ismerem a te ízlésedet, nekem is a Makulátlan tetszett jobban. Nem egy átlagos film, elgondolkodtató, érdekes alapszituációval, míg az Ötödik csak egy jövőbe helyezett sci-fi agyatlankodás (bár elvileg sokan szeretik)


Második kérdésedre viszont (ha már az előbb leszavaztam Willis filmjét), itt mindenképpen a Túszdrámát kell mondanom. Remek karakterekkel, izgalmas, fordulatos történettel, egy pezsgő akciófilm lett belőle. Nálam ötcsillagos film (saját műfajában)

2011. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!