Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 11-nél, hogyan lehet...

Windows 11-nél, hogyan lehet kikapcsolni, hogy mindent a Microsoft fiókkal kezeljen? Kifejtem.

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy számítástechnikai guru:D

Most vettem nem rég egy laptopot, amin eleve windows 11 volt. Nem akartam win 11-et még (többektől hallottam negatívumokat), de a többi paraméter (memória, stb) meg jól jött, így esett erre a gépre a választásom.

Eddig win 7-et használtam az asztali gépen, így ez nekem most nagyon új.


A problémám, hogy a készülék gyakorlatilag teljesen össze van kapcsolva a Microsoft fiókkal amit én nem szeretnék. Nem tudtam pl fájlokat csak simán a készülékre átmásolni, ezt tegnap sikerült átállítano, hogy ne a Onedrivera kerüljenek a fájlok.

Most, a laptopba történő bejelentkezést próbálnám beállítani, hogy ne a Microsoft fiókkal csinálja, hanem csak "simán" az eszközzel tudjak a profilba jelentlezni, de eddig nem jöttem rá, hogyan tudnám átállítani. Remélem érthetően fogalmaztam:D


Hogyan tudnám megcsinálni?

(Valószínűleg már az indításnál ki kellett volna kapcsolni, de még nagyon új volt és nem tudtam előre, hogy ilyen lesz).



2022. okt. 9. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Gépház, Fiókok, Az ön adatai, Bejelentkezés helyi fiókkal.
2022. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor először bekapcsolod, nem szabad netre engedni, akkor helyi fiókot csinál. Nagyon el van dugva ez az opció, mindenképp rád akarja erőszakolni, egy icipici szöveg valamelyik sarokban, hogy nincs internetkapcsolatom. Akkor helyi fiókot csinál.
2022. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"mindent"...???

Mi az a minden? Egyedül a onedrive program az. Jobbegérgomb rajta, ne induljon a windows indításakor, majd leállítod. Ennyi.

Még a licenszet tartja meg a fiók, ha átvinnéd másik gépre. Ennyi

2022. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 utólag már tudom ezt, de akkor nem tudtam.
2022. okt. 9. 17:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!
2022. okt. 9. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!