Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent telepítése debian arm-re?

Torrent telepítése debian arm-re?

Figyelt kérdés

Szóval valamilyen torrent klienst keresek debian 10 buster, arm verzióhoz.


Sima sudo apt install nem hoz be semmi progit, amiket amúgy ajánlásnak írnak linuxhoz torrent kliens kapcsán, nincs a debian repóban arm-hoz való torrent kliens (biztos van valami, nem? google szívat??), nem találom mit kéne. sima transmission-nel is elégedett lennék, de nem találok ilyen letöltöm-telepítem verziót.

Ezek a debendency-k pedig egyik sem települ. nincs egy olyan csomag, amiben minden szükséges benne van, egybe gyúrva?


2022. okt. 9. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

qBittorrent elérhető:

[link]

Deluge ugyancsak:

[link]

Transmission is:

[link]

Rtorrent is:

[link]

2022. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendben, ezeket megtaláltam én is.


Hogyan lehet telepíteni?

2022. okt. 15. 12:41
 3/4 A kérdező kommentje:

Oké, előrébb léptem.

Kellett egy ilyen:

[link]


Még kicsit vacakolni kellett, fix missi.g meg ilyenek, de végül települt.


Szóval a fő probléma, hogy nem voltak bent a rendszerben a hivatalos letöltőoldalak 😃


Sajnos egy ilyen hülye rendszert használok, és minimumra van véve benne elég sok dolog, úgyhogy szenvedős.

2022. okt. 15. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaaa, azt hittem valami probléma van de nincs, csak repo-kat hozzá kell adni
2022. okt. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!