Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap leszedtem a Hide Ip...

Tegnap leszedtem a Hide Ip platinum nevezetű programocska telepítőjét, namost az a fura helyzet állt elő hogy ezt a telepítőt sehogy sem lehet törölni, mert kiírja, hogy másik program, vagy személy használja. Hogy a fittyfenébe tudnám ezt kitörölni?

Figyelt kérdés

További érdekesség, hogy még csökkentett módban sem engedi kitörölni. Rákerestem a registryben is, és kitöröltem a hozzá tartozó bejegyzéseket, de még így sem lehet törölni.

Légyszi, valaki hozzáértőbb, ha tud, segítsen!!!

Köszönöm!


2008. dec. 23. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A registry-ből manuálisan nem lehet elég alaposan kitörölni a programot, szerintem van még valami összetevője, ami automatikusan indul a rendszerrel. Start menü/futtatás serivces.msc itt tudod letiltani a programot, ha rajta van a listán. Dupla katt a program nevén, majd STOP gomb, azután az indítás típusát manuálisra tudod állítani. Ezek után a vez.pult/ programok eltávolítása opcióval lehet letörölni.
2008. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam a services.msc nevű progit kell futtatni.
2008. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!