Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel le...

Van olyan program amivel le lehet tölteni egy adott személy adatlapjáról egy zenét?

Figyelt kérdés

Ha valaki tud ilyen programot az legyen szíves ossza meg velem a program nevét,és ha tudja hogy hol lehet letölteni azt is megköszönném.

Köszönöm előre is!


2010. máj. 9. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Majd mi telepátiával kitaláljuk ám, hogy milyen adatlapról van szó.
2010. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az eggyik ismerősöm egyik zenéje tetszik ami az adatlapján van.és azt szeretném letölteni,mert a acímét nemtudom.és nemis találtam.
2010. máj. 9. 11:58
 3/12 anonim ***** válasza:
firefox-hoz van 1 DownloadHelper nevü kiegészitő. keress rá, utube-ról lekap vidiket FLV-be meg flash fájlokat. jelen esetben a zenédet is sztem felismeri az oldalon és letudod szedni. van amit nem enged :S
2010. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

értem!Kööszi előreis!

remélem sikerül!

2010. máj. 9. 12:02
 5/12 A kérdező kommentje:

hát nemjó.mert a myvipet nem jelzi hogy beléptem vagy ilyesmi..

De várom még az ötleteket!

2010. máj. 9. 12:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Internet Explorer-ben megnyitod az oldalt --> Elindítod a zenét --> Internetbeállítások --> [link] --> Megkeresed a zenét és kimásolod olyan helyre, ahol meg fogod találni.
2010. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen hogy válaszoltál,csak az a bajj hogy nemjó az explorerem..
2010. máj. 9. 18:29
 8/12 anonim válasza:

www.google.hu

IE 8 +letöltés

;)

2010. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
JetAudio programmal nagyon jó minőségben, a hangfálj formátumát megválasztva, mindent felvehetsz, amit a hangkártyádon megjelenik (magyarán, a gép hangszóróiból hallasz)
2010. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

link:

[link]

2010. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!