Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Update-en vissza...

Windows Update-en vissza lehet tenni a Windows 10-t Windows 11-re?

Figyelt kérdés

Vissza szeretném tenni a Windows 11-t,mert újratelepítettem a gépet Windows 10-re.Sajnos az volt az oka,hogy a "Harry Potter és a Félvér herceg" nevű játék nem futott Windows 11 alatt.

Win 10 alatt is ugyanaz a jelenség,hogy elindulna a játék,egy ideig fekete a kép és kilép a Windowsba hibaüzenet nélkül.

Már megbántam az újratelepítést,hozzáteszem,hogy jobbnak tartottam a Windows 11-t.Gyorsabb a 10-nél és nincs animáció szaggatások stb.

Akárki mondhat más véleményt róla,hogy béta verzióban van és így tovább...

Hogyan lehetséges ez?Bementem a gépházba(Vezérlőpult más nyelven)és a Windows Update azt írja,hogy "Készüljön fel a Windows 11-re!Ha ellenőrizni szeretné, hogy a számítógép futtathatja-e a Windows 11-et, ellenőrizze a hardverkövetelményeket, vagy keresse fel a számítógép gyártójának webhelyét."Nem ellenőriztem,mert másként nem tudtam volna lefrissíteni Win 11-re.

Mikorra várható,hogy újra frissíthetem Windows 11-re?

Rosszabb esetben meg kell vennem egy hivatalos Microsoft Windows 11 pro licensz verziót?



2022. okt. 10. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már frissítettél és a win10 tartósan aktivált volt akkor, akkor a win11 is az lesz.

cmd-be beírod: slmgr -xpr -kiírja tartósan aktivált-e.

Szóval telepítheted is a win11-et. Azt a verziót, amelyik a win10most...pro.

2022. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Beírtam.

Azt írta,hogy a "Windows(R),Professional Edition:A Számítógép tartósan aktiválva van."

Ez eddig ok,de a Windows Update mennyi idő múlva teszi ki nekem,hogy frissíthetem Windows 11-re?

2022. okt. 10. 20:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld indítani az update-t kézzel, nem tudom mikor jelenik meg.

Ha nagyon sürgős telepítheted is tisztán a win11-et.

2022. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm szépen a tájékoztatást!
2022. okt. 10. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy digitális licence lesz. (slmgr -xpr)
2022. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lementetted (pl macrium reflectel) akkor visszateheted a mentett belakott imidzset, ha nem akkor tisztán pendriveról bootolva újratelepítheted.
2022. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maradj a 10-nél, mert a 11 még annál is rosszabb! A winfos update-et pedig tiltsd le, a sima frissítések is sokkal többet ártanak, mint használnak.
2022. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!