Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-et újra tudom...

Windows 7-et újra tudom telepíteni?

Figyelt kérdés
Adott egy 13 éves asztali gép. Windows 7 sp fut rajta. A hétvégén egy karbantartás akartam csinálni, törölgettem de nagyon elrontottam, be lehet kapcsolni, a fájlátvitel stb. Megy de az internet, hangfalak, rendszer visszaállítás se működik. Windows biztonsâgi központ nem működik. Egyszóval egyetlen megoldás ha újrarakom a windowst. Nėzegettem is Windows 7 telepítő videókat, az megvan hogy kell egy Windows USB tool meg egy Windows idő fájl a pendrivera.. De nem találok linket és azt írja hogy a Windows 7 támogatása megszunt idén januárban. Windows 10 ill 11et rakják rá ami fizetős és attól félek ez a régi gép nem is vinné. Mit tegyek? Mindenkepp meg akarom csinálni, valaki az alapoktól leirna vagy tud valaki linket? Nagyon megköszönném! 64 bites.
2022. okt. 11. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A Windows 10 ingyenes, ha a 7-ed eredeti, annak a kulcsával simán aktiválódik. Elméletileg a gépigénye ugyanakkora, így amina 7 futott, a 10 is fog. Ez így is van, a hogyan az már más kérdés. Mivel 2 éve(!) lejárt a támogatása, hivatalosan már nem beszerezhető a telepítő. Internet archívumba fel van töltve, de az valószínűleg angol. Illetve torrentoldalakon lehet még beszerezni. Egy iso lemezképet kapsz, amit a megfelelő szoftverrel DVD-re vagy pendrivera tudsz írni és arról tud bootolni a gép, majd elindul a telepítő, amivel tudod formázni a háttértárat.
2022. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Mármint a 7 támogatása járt le, annak a telepítője. A 10 beszerezhető hivatalosan.

Ha dobozos verziót vásároltál anno a 7-ből, ahhoz kaptál telepítő DVD-t.

2022. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kaptam a gépet, nem tudok cdrol de van valami termekkulcs a rendszer infóknal. Moet sikerült letoltenem az win 10 isot a Microsoft oldalról, ahhoz kell a powershell akkor? Az a laptopomon (szintén gáz, lassú laptop) rajta van, megtalaltam. Viszont csak 7 gigás pwndrvieom van az is jó?
2022. okt. 11. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Ovasd ki a licensz kulcsot: [link]

Újratelepítheted: [link]

2022. okt. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld gomb, megprobaltam az itt írt lehetőségeket de azt írja hogy nem lehet elinditani mert tiltott. Kozben kiderult feketén van rajta a Windows gondolom ezért. Akkor nem tudom ujratenni?
2022. okt. 11. 17:58
 6/8 A kérdező kommentje:

Tehat addig meg se próbálom mert úgyis kulcsot kér majd ami nekem nincs.

Amugy szervizben ezt hogy oldják meg?

2022. okt. 11. 18:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Újra tudod tenni. Csak nem lesz aktiválva. (naés?)
2022. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja en azt hittem úgy nem fog menni. De Ha így is megy holnap megprobalom, eddig adatokat mentettem, majd irok meg!
2022. okt. 11. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!