Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik a Minecraft szabályai/törv...

Pintér László kérdése:

Mik a Minecraft szabályai/törvényei?

Figyelt kérdés
Értek itt például olyanra, hogy 7-es fényesség alatt spawnolnak mobok, meg ilyenek. Főleg kezdő, alapvető dolgok érdekelnek. Például melyik szörnynek mik a spawnolási feltételei, hogy lehetne szörnyre szabott monster trapeket csinálni, mondjuk hogy csak slime-ok swapwnoljanak, vagy csak csontik. Meg igazából ilyen alapvető dolgok érdekelnének. Vagy ha Valaki tudna egy jó oldalt ahol sok ilyen tipp-trükk-tudás van.
2022. nov. 5. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2022. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Angolt Én is találtam, a magyarosított változata meg olyan Google fordító szagú.
2022. nov. 5. 16:48
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Ennek nincs magyar változata. Magyar leírást nem is fogsz találni. Itt az ideje megtanulni angolul.
2022. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért? Te nem tudod a kérdéseimre a választ? Vagy ha már tudsz angolul, ha szépen megkérlek nem fordítanád le Nekem?
2022. nov. 5. 17:03
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
De tudom, el is küldtem az oldalt, ahol mindent megtalálsz, mert nem fogok neked 200 oldalt ide csak leírni.
2022. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem kell kétszáz oldal, csak pár alap dolog. De mindegy. Magyarul segíteni már nem menő, aki meg nem tud angolul az pukkadjon meg! :) Nyilván amikor Te kérdezted meg Valakitől a palacsinta receptjét, Te is azt a válaszd kaptad, hogy végezz el egy szakács sulit, ahelyett, hogy elmondták volna a receptjét. Bocsánat, hogy nem fogok hosszú napokon át tanulni csak azért angolul, hogy pár kérdésemre kapjak választ, főleg, hogy tudtommal ez az oldal erre van, kérdezni amit nem tudunk, vagy segíteni abban, amit tudunk.

Elhiszem, hogy kényelmesebb egy angol oldalt linkelni egy angolul nem tudónak majd mondani Neki, hogy tanuljon meg angolul, mint leírni magyarul, hogy például a víz 8 blokkot folyik, 7-es világosság alatt spawnolnak a mobok, üvegre meg fél blokkokra nem spawnolnak, meg ilyenek.

2022. nov. 5. 17:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van húsz millió fordító oldal, létezik Google is ahol ilyeneket meg lehet keresni. Elhiszem, hogy kényelmesebb kiírni gyakorikérdésekre, de ezekre te is meg tudod találni a választ.
2022. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen. Az Ember kb bármit megtalálhat, de az ilyen oldalak, mint ez is, pont arra vannak, hogy ne kelljen Valakinek évekig tanulnia valamit, meg napokig-hetekig bújni az internetet, hogy választ találjon valamire, hanem ide kiírja, és aki a tudás birtokában van, az válaszol Neki, nem pedig azt mondja el, hogy hogyan juthat hozzá a tudáshoz. De mindegy, ha nem akarsz segíteni, nem kell. Nem követelhetek ilyent. Gondolom Te is raktál már fel ide olyan kérdést, amire Te Magad is választ kaphattál volna hosszas keresgélés, vagy könyvek elolvasása, esetleg képzések-oktatások részén, de Te is inkább skipelted ezeket, és szimplán kérdeztél és örültél annak, ha Valaki megválaszolta.
2022. nov. 5. 18:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Látom meg se próbáltál rákeresni. Minden Minecraft-os kérdésre kevesebb, mint egy perc alatt lehet találni választ és nem kell napokig vagy hetekig keresni xD
2022. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Magyarul nem igazán találtam, és Nekem nem egyesével kellene a kérdésekre a válasz, hanem egy rövid, összefoglaló faq a fontosabb szabályokkal, a Világ fizikájáról, spawnolásokról, meg ilyenekről. De mindegy. Vedd úgy, hogy nem kérdeztem semmit! Ha meg olvassa ezt egy Admin, nyugodtan törölheti is a kérdést!


Köszöntem szépen!

2022. nov. 5. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!