Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows/Office OEM kulcs...

Windows/Office OEM kulcs (telefonos aktiválás) hányszor használható?

Figyelt kérdés

Windows és Office (telefonon keresztül) aktiválható OEM kulcs hányszor használható fel?

Tehát: online aktiválást nem tesz lehetővé csak telefonon keresztüli OEM aktiválást.

Ha megvan mindkét aktiválás (Windows és Office OEM) majd újratelepítésre kerül sor bármikor, akkor ugyanúgy használható a termékkulcs telefonos aktiválásra vagy újat kell venni?



2022. nov. 16. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Úgy tudom csak egyszer.
2022. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Erről hogyan lehetne hivatalos dokumentumot találni?
2022. nov. 16. 14:09
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
A régiek (Win XP, Office 2007-ig) félévente egyszer. Az újabbak az első aktiváláskor alaplaphoz kötődnek, az adott alaplapon korlátlan számban aktiválható, másikon sehányszor. Mind online, mind telefonon érvényes ez a korlátozás.
2022. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nálam az Office sose kér kódot, bárhány gépre teszem. Letöltöm a hivatalos Libre oldalról és simán telepítem.
2022. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A válaszokat - az utolsó választ leszámítva - köszönöm.

Utolsó válaszadó: ha az értő olvasás nem megy, akkor nem feltétlenül érdemes kommentelni, mivel a kérdésből egyértelmű, hogy Microsoft Windows és Microsoft Office termékekről volt szó.

2022. nov. 16. 17:42
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

5/

Lehet hogy a gondolataidban arról volt szó, de én csak az írásodat láttam..


Ezért kell pontosan fogalmazni. Vagy nálad az Office = Microsoft Office ?

2022. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha ugyanazon a gépen telepíted újra, akkor működik ugyanúgy. (Tapasztalat), magától aktivált a windows 10.
2022. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Vagy nálad az Office = Microsoft Office ?"


Mivel a LibreOffice sokszori telepítés után is - a legelső indításkor/doksi-megnyitáskor - azonnal összezuhant, ezért igen.

Vak vagyok, még az open-source képernyőolvasótól is ugyanúgy összezuhant, másféle hozzáférési technológiát támogat mint a Microsoft Office.

Ha Office OEm változatáról beszélek és telefonos aktiválásról, akkor VAJON MELYIK OFFICE-RŐL BESZÉLHETEK?

2022. nov. 16. 19:15
 9/14 A kérdező kommentje:
#7: köszönöm.
2022. nov. 16. 19:15
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
EZ a LibreOffice nálam hosszú évek óta kifogástalanul működik, nem értem, nálad vajon miért zuhan össze? Valamilyen bug ez? Nem értem. Egyébként a Microsoft Office-el kompatibilis, bár néha vannak betűcserék, pl. az Impress-ben.
2022. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!