Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows/Office OEM kulcs...

Windows/Office OEM kulcs (telefonos aktiválás) hányszor használható?

Figyelt kérdés

Windows és Office (telefonon keresztül) aktiválható OEM kulcs hányszor használható fel?

Tehát: online aktiválást nem tesz lehetővé csak telefonon keresztüli OEM aktiválást.

Ha megvan mindkét aktiválás (Windows és Office OEM) majd újratelepítésre kerül sor bármikor, akkor ugyanúgy használható a termékkulcs telefonos aktiválásra vagy újat kell venni?



2022. nov. 16. 13:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A beszélőprogrammal összeakad, azért van a hiba (bár valamennyire kellene hogy támogassa), ha ez nem lenne, boldogan használnám.

OpenOffice esetén volt valamennyi sikerem, de nem mertem tartósan használni mert ha munka közben jelentkezik az ami a Libre esetén akkor nem tudok mit tenni.

2022. nov. 17. 02:47
 12/14 anonim ***** válasza:

Telefonos aktiválás nem egyenlő OEM termékkulccsal.


Windows-ból ma már csak a buherált kulcsok nem aktiválódnak automatikusan újratelepítés után, eszközváltásnál már gyakrabban előfordul, hogy nem használható újból a termékkulcs. Telefonos aktiválás itt ritka, általában akkor fordul elő, amikor az előző eszközről nem lett megfelelően leválasztva a kulcs.


Office-ból az OEM termékkulcsok soha, a RETAIL termékkulcsok nem mindig újratelepíthetők, de ez nem attól függ, hogy online vagy telefonon aktiválható (Régen voltak olyan kulcsok is, amelyekhez egyik sem kellett, csak egy kattintás).


Hogy újratelepíthető-e a vásárolt termékkulcs, arról érdeklődj az értékesítőnél.

2022. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 Vagy ha korábban érvényes Windows 7-ed volt majd 10-re vagy 11-re frissítettél. Egy idő után már nem engedte ugyanezt a kulcsot használni a régebbi rendszer, viszont telefonon működik.

Nemrég downgrade-eltem a második laptopot, amin az OEM matrica kulcsa nem működött a downgrade után, csak telefonon.

2022. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Új gépre kellett telepíteni a Windows-t és az Office-t is.

Ha újratelepítésre kerül a sor, mit kell tenni, felhívni egy telefonszámot és valahogyan megadni a termékkulcsot, aztán küldik az azonosítót?

Amikor régebben vettem kulcsot, azok "online aktiválhatóak voltak", ezeknél hibaüzenet jelenik meg online aktiválási kísérletkor, amely már azt sejteti mintha már fel lett volna használva az adott kulcs, de nem értem akkor telefonon hogyan kérhető le stb.

2022. nov. 18. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!