Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy Gta 5 lemezt,minden...

Vettem egy Gta 5 lemezt,minden jó is volt,aztán fel telepítettem a lemezen lévő Rockstart és?

Figyelt kérdés
azóta azt írja hogy: In order to continue, you will need to download and install the Rockstar Games Launcher. azaz töltsem le a Rockstar-t de pedig le van ilyenkor mit tudok tenni?
2022. nov. 17. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg külön elindítani a Social Club programot, valószínűleg frissítésre vár, és addig nem folytatja.
2022. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A játék launcherje pár éve megváltozott, le kell töltened a Rockstar Games Laucnher-t és onnan indítsad a játékot.
2022. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha accountot nem kaptál vele, akkor jól át lettél verve, ugyanis a játékhoz kapott kódot már felhasználták.
2022. nov. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!