Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan online konverter...

Létezik olyan online konverter, ami egy mp3-as zenét képes instrumentálissá alakítani?

Figyelt kérdés

Tehát hogy eltünteti belőle az énekhangot és csak a zenei alap marad szintén mp3-ban.


Van ilyen? Mi a neve?


Vagy hogy lehetne ezt megoldani?



2022. nov. 20. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos aligha lehet 100%-osra ezt megcsinálni, főleg minőségromlás nélkül. Bár ez az adott MP3 fájl felépítésétől is függ. De a legjobb lenne, ha meg tudnád venni, vagy le tudnád tölteni az adott dal zenei alapját, vagy karaoke verzióját.

De ha ragaszkodsz az MP3 szerkesztéshez, akkor próbáld ki az Audacity nevű ingyenes programot. Ez elérhető Windowshoz, és Linuxhoz is.

2022. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2022. nov. 20. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
A zenétől függ hogy megoldható-e, de a legjobb egy tömörítetlen anyag lenne, például flac vagy cd, azokkal jobb eredményt lehet elérni, de az se biztos hogy maradéktalanul jó lesz.
2022. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy pohár fröccsöd, szét tudod bontani szódára és borra?
2022. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát azt gondoltam, hogy ma már elég fejlett a technika! :D
2022. nov. 20. 20:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Tessék, most adtam egy kihívást programozni tudó guruknak, hogy hogy lehetne ezt a problémát megoldani! :)
2022. nov. 20. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
egy zenei szám stúdióban sávonként kerül rögzítésre mit utána összedolgoznak ,csak nem lehet az olyan nagyon lehetetlen szétbontani azt amit úgy raktak össze
2022. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na, tessék egy új meglátás! :)
2022. nov. 20. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Tökéletes sosem lesz.

Ha megvan csak az ének, akkor azt invertálva rátéve az eredeti zenére meg lehet kapni csak az instrumentálisat, de amugy normálisan nem lehet kiszedni.

2022. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajna nekem nem jól tölt be az oldal, pedig különböző böngészőkből is megpróbáltam, csak feketeség meg pár nem működő felirat! :(
2022. nov. 21. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!