Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek? Windows...

Mi a véleményetek? Windows Black VS. Win7

Figyelt kérdés
(ja, és ha a black-hez felrakom a magyarítót full magyar lessz mintha simán magyarul raktam volna fel?)
2010. szept. 29. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a jó abban, hogy egy agyon crackelt, tört windózt raksz fel? Vagy sima XP vagy 7, ilyen Black meg Gamer Edition nem jók semmire!!! Csak egy buherált fos. Njo ami azt illeti az eredeti meg csak simán fos, de akkor is.
2010. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az eredeti Windows 7 nem fos, nagyon jó
2010. szept. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ráadásul pont úgy kérdezed, mintha mindenki tudná, hogy mi a franc az a Windows Black... Csinálj egyet magadnak nlite-tal, az a jó... Nekem egy saját buherált xp-m van a laptopomon. Automatán települ, felrak minden drivert, és 300MB sincs :D

Amúgy Windows 7-et ajánlom.

2010. szept. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jaj, nem teszek fel ilyen kérdést még 1x mert nem marad hajam... XDXDXDXDXDXD

Ja amúgy van egy windows xp-m nem tudom annak pontosan mi a neve, meg hogy az utolsó hozzászóló nem-e erről beszélt, de win7 stílusú a tálca, kicsit gagyi a start menüje(de ez a legkisebb probléma) olyan háttere van, hogy van egy öngyújtó és nem tűz ég hanem a láng helyett víz van tűz alakban, meg a gyertyán is lényegében a tűz alakot víz helyettesíti nagyon zsírul néz ki, 64 Mb RAM kell csak hozzá!!!

2010. szept. 30. 13:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak megkérdezem, a daytona windows xp-ről is ez a véleményetek?
2010. szept. 30. 13:24
 6/11 A kérdező kommentje:

Bocsi:

... öngyújtón nem láng ég, hanem víz van a láng helyett láng alakban....

2010. szept. 30. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:
a buherált op. rendszerek mind rosszak, hiába kell hozzá 64 mb ram, fél év után újratelepítheted, mert nem ér semmit
2010. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fél év az pont elég, mert nekem van egy rossz xp-m ami sima, de azt meg szinte 3 havonta kell!XD
2010. szept. 30. 16:59
 9/11 A kérdező kommentje:
Bár lehet, hogy csak én nem tudok vigyázni rá...
2010. szept. 30. 16:59
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem akarok ellenkezni (de most fogok), de haverom a daytonát használ és már elég régóta az van fent neki, nem tudom, hogy mennyire működik, meg milyen strapa bíró, de mindenkinek csak ajánlgatja!
2010. szept. 30. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!