Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a gépem?

Miért csinálja ezt a gépem?

Figyelt kérdés
2 napja mikor bekapcsolom mindig ellenörzi a vinyót azt irja,hogy fájlrendszer ellenörzése és le fut szépen nem is gond de eddig nem volt ilyen soha.és irja hogy jobb ha végig meg várom ,nem érdemes el nyomni .....MI EZ???léci értelmes válaszok kénének köszi
2010. szept. 30. 21:36
 1/6 A kérdező kommentje:
kihagytam még--azt is irja hogy ellenörizni kel az egyik lemez konzisztenciáját valami ckskha vagy mi ellenőrzi- xd -mi ez +++ha le állitanám a gépet egyszerűen nem akar ki -kapcsolni meg áll a windows leáll .feliratnál--most ezt mi lelte szerintetek? segitsetek léci nem értem pedig minden királyul fut a gépen, és elég erős gép is readásúl
2010. szept. 30. 22:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Amint bekacsolod a gépedet lépj be a Bios-ba és ot keresd meg a restore Defaults-ot.

Ennek ELVILEG helyre kell hoznia.

2010. okt. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ez nem csinált rajta semmit,esetleg más ötlet,vagy egyátalán miért csinállja azt se értem
2010. okt. 1. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Jah a chkdsk ellenőrzi? xD

Az más téma... A Windows rosszul lett leállítva...

Áramszünet, Rendszerhiba (mégha nincs hibaüzenet akkoris lehet) vagy más. Én a másodikra gyanakszom ha visszatérően mindíg ellenőrzi.


Lényegében csak ellenőrzi, hogy nem ment-e szét a géped.

2010. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem az hogy befagyott és a tápot kellet kinyomni ilyen volt már többször is.ha újra rakom akkor jó lesz nem.a gépel nem nagyon van nagy baj mi??legalább is remélem,de megy is rendesen csak ez hogy beadja az elején ezt ,meg hogy nem kapcsol ki ,ezért kell néha a tápot kinyomni aztán viszakapcsolni akkor ,úgyszint kikapcsolni akkor meg rögtön le is áll ..faszomat szarakszik mán idegesít ..xd
2010. okt. 1. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
őőőő xD A dátumot el szokta felejteni?
2010. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!