Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi volt a legkirályabb program...

Mi volt a legkirályabb program amit valaha letöltöttetek a netről?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem 2 volt.. az egyik egy olyan játék volt, aminél a kamera elé kellett állni, és volt bene pl verekedős, és úgy mozgott az ember, ahogy én..:D

volt benne vagy 8-10ilyen játék..:) csak a nevét már nem tudom, és sajna nem volt túl jó a kamerám és a fényviszonyok se annyira, szóval nemmindig érzékelte pontosan, szürkületkor jó volt este!:D

a más program meg egyolyan 3Ds átalakító volt, ami minden filmet le tudott játszani 3Dbe, ki kell választani hogy milyen szemüveged van (vörös-cián, vagy újfajta sötéített szemüveges, vagy 3D-s monitor.. stb.) van benne egy videólejátszó és akármelyik filmet lejátsza 3D-be:D

régi filmeknél sajna nem volt túl jó. DE HD-Blue ray(Gyilkosság az Elm utcában), meg mesefilmeknél (jégkorszak1-3)nagyon jó volt:D

2010. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Király vagy, jó ötlet 3D 2Dből na én is beszerzek egy ilyet. A játékokban leragadtam a doom 2 nél...
2010. okt. 1. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!