Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak szerintem is Windows xp...

Csak szerintem is Windows xp és Windows 7 voltak legjobb operációs rendszerek? Windows10es 11 is olyan sok probléma van velük!

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 23:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azok régi szép idők!
2023. jan. 6. 23:43
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
10 sem eltt rossz.
2023. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
A 10 nekem jobban tetszik mindkettőnél, a 11et nem próbáltam még.
2023. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Infosecesként azoknál rosszabbat még sosem láttam.

Nem kellet sem pendrive sem hasonló trükk és egy jelszóval védett gépbe bárki bejuthatott aztán admin jogokat oszthatott magának szimplán billentyűzet használatával.

Gép előtt ülve és távoli eléréssel is.

2023. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Az aktuális támogatott wint mindig divat szidni. Támogatásának megszűnése után meg divat egekbe magasztalni.

Ilyen (vallásosan) mítoszalkotó az emberi elme.

2023. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Vicces, hogy mindenki az egekbe magasztalja a Win 7-et, miközben alázzák a Vista-t, pedig a 7 igazából csak egy Vista új "skin"-el. Nem lett jelentősen se jobb se roszabb, csak közben megérkeztek a driverek és erősödtek a hardverek.


Átlagos, otthoni felhasználásnál semmi probléma nincs se a 10-el, se a 11-el.

2023. jan. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Meg az az icipici apróság, hogy a Vista még arra volt tervezve, hogy 1 magos CPU iszonyat magas órajellel.... Mikor a Vista tervezése kezdődött az intel a Netburst-ot nyomatta a 10Ghz-es álmokkal.


A 7 pedig már masszívan többszálas feldolgozásra épített.... tényleg apró különbség.

2023. jan. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

És mi van akkor, ha egy windows se a kedvencem?

Amúgy 7 az biztonságosabb volt, mint az xp, ott már nem futott minden admin jogokkal és beépített tűzfal és defender is alakulóban volt.

Az xp magasztalása az szimpla nosztalgia

2023. jan. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azok talán szebbek voltak, más komolyabb előnyt nem nagyon tudok mondani. Gyanítom, hogy te sem. Persze nem kizárt, hogy egy pár apró lehetőség valakinek fontos lehet, amit kivettek. De nem ezektől jó vagy rossz egy operációs rendszer. Nem tudom, milyen problémákra gondolsz a Win 10/11 kapcsán, ha az elrontott frissítésekre, az régebben is előfordult, és nem csak az MS-nél.
2023. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Az XP rettenetes volt, akkoriban Windows-t használtam a mindennapokban, de csak néhány játék miatt volt fent másodlagos rendszerként, napi munkára a 2000 Workstation-t használtam (ahogy előtte NT4 WS volt a gépemen).


A 7-es nem volt rossz, de egy könnycseppet nem ejtettem utána, a 10-es szebb, gyorsabb, modernebb rendszer. Nem hibátlan, de én még nem találkoztam olyasmivel, ami miatt használhatatlanná vált volna, vagy nem indult volna el.

2023. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!