Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak szerintem is Windows xp...

Csak szerintem is Windows xp és Windows 7 voltak legjobb operációs rendszerek? Windows10es 11 is olyan sok probléma van velük!

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 23:42
1 2
 11/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%
Eleinte sem az XP sem a Win7 nem volt használható. XP kb az SP2-től volt használható, de Win7-hez is kellett 1-2 SP. Csak eltelt jópár év, és megszépültek a dolgok.
2023. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én még a DOS 3.00-nál kezdtem. Abban az időben a 3.1 verzióra esküdtünk.

Majd jött a W95, de ennél jobb volt a W98. A W2000 nem jött bem de az XP-t szerettem. A Vista egy rémálom volt, de a W7 szerethető volt. A W8 annyira rossz volt, hogy egyből kiadták a W8.1-et, de az sem lett a szívem csücske. A W10-re eleinte sokan panaszkodtak, de beérett. Most már nagyon szeretem, főleg a stabilitása és a szolgáltatásai miatt. A W11-ről még nincs tapasztalatom. :)

2023. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%
Igen. Csak szerinted.
2023. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 dsass ***** válasza:
46%
Nálam a dos 5.0 volt a kezdő és a a win3.11 nem ment mert vga monitor kellett s cga-m volt de tényleg szép idők voltak. Hogy mi a legjobb az szerintem sok mindentől függ igy nem fair a kérdés. Anno a Windows hozta közelebb az átlagfelhasználóhoz a gépet. A 3.1-nél még te kerested ki hogy mit mivel tudsz elindítani.. anno az első mp3-as Judas Priest számot valami 4 óra alatt konvertálta le a masinám.. nem ma volt. Aztán jött a W95 ami már a kiterjesztés alapján azonosította a fájlokat több kevesebb sikerrel. Azért a kismillió gyártó eszközeinek a driverét összehangolni és a kiterjesztések addigi összevisszaságát lekezelni nem volt egyszerü s problémamentes se. Már a 98 a kezdeti nehézségeket lenyelte a 95 a 98sp2 már egész használható volt. Majd megjelent a Vista ami azért gépigény zabálásban nagy étvággyal rendelkezett s nagyon hamar jött a XP amit kicsit félve de végül is nagy szeretettel használtuk. Az W7 hamar belopta magát a szívünkbe s még akkor is a 32 bit divatja volt még s jött a 8 ez nekem kimaradt.. majd a 8.1 64 biten amivel nekem gondom akadt ugyan a jogosultságokkal de ezenkívül nem panaszkodok rá némi finomítással s mellette egy W7 32 bit s a két rendszeren minden futott. S mikor már a 64-biten minden futott akkor felraktam a 10-et. Most azt mondom egészen megfelelő nagyjából stabil. De anno azt olvastam aki a számitástechnikában azt mondja hogy most már semmit se értek az már valamit sejt.
2023. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
os/2 ftw!
2023. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem mindkettőt.

Windows XP-t főleg. Nosztalgikus emlékeim vannak róla. Abban az időben lehet, hogy az volt a legjobb, de az az idő már elmúlt.

Én megjelenése óta használom a Windows 10-et, tehát kb 2015 vége óta, nem volt vele semmi komoly problémám, szóval én egyáltalán nem mondanám ezt sem rossz rendszernek. A 11-et nem használtam még, de nem is tervezem egyelőre.

2023. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az XP volt a nagy szerelem és máig azt használnám. Sokáig írtóztam a 7-től is, mert az XP-hez viszonyítva nem tetszett. Még 2018-ban is azt kértem egy gép átfrissítésére, bár azt a szervíz nagyon elrontotta nekem és 22-ben összeesett a gép. (Nem vírustól.) Komolyabb gépet vettem és rá kellett vennem magamat a Hetesre. Végül nincs vele gond, lassan megszoktam és nagyjából meg is szerettem. De a következő generációkkal továbbra is úgy vagyok, hogy nem-nem-nem. Alapból lassabban szokom meg az új dolgokat, de munkahelyen a 10-es és a 11-es agyrém számomra. Nem érzem felhasználóbarátnak és sok a gond velük. Mivel 7-ben a böngészők év végén lejárnak, így valamit ki kell találnom és jelenlegi álláspont szerint az nem Windows lesz. Kivétel, ha csodaként visszahozzák az XP vagy a 7 stílusvilágát.
2023. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát számomra itt meghalt a Windows és utoljára a Hetest tudom elfogadni.
2023. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!