Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Discorddd Nitro-nak mi értelme...

Discorddd Nitro-nak mi értelme/funkciói vannak? Érdemes-e befizetni rá?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a(z értelmes) válaszokat! ^^

2023. jan. 15. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

?

[link]


Itt sorolják magyarul az összeset.

2023. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem semmi különös.
2023. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Azon kívül, hogy a kis takony 12 évesek között te leszel a császár, más különösebb előnye nincsen.

Illetve a 1080p 60FPS streamelés lehetősége ami talán számít azoknak, akik discordon streamelnek.

2023. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Közvetítés terén megéri, ha úgy van, ahogy a 3mas írta: streamelés - illetve nagyobb fájl méreti limit van (talán.. 50/100MB a 8MB helyett)


Azok mellett a többi tényleg csak ilyen "flex"-elés, mozgó profil meg ilyenek

2023. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok extrát nem ad, én évi 2-3 hónapot szoktam fizetni úgymond respektből, hogy nem adták el magukat a microsoftnak + nincs telebaszva hirdetésekkel és nagyon fejlesztő barát az egész
2023. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


3-as... nem tudom milyen szervereken vagy jelen vagy milyen szervereid vannak, ám nálam 30+ a közeg. Egy külön szerót pedig ismerőseimmel tartunk fenn magunknak.


Ha egó és pénzmutogatós lennék maradjunk annyiban, hogy nem egy nitro-val feszítenék gyerekes módra... s attól, hogy valaki befizet rá attól normális ember nem fog elszállni.

S vannak nagyobb értékek, amiket többre tartok, főleg manapság a felszínes világban. Tudástól a személyiségig.


Attól, hogy valaki érdeklődik, mint jómagam egy témában... (azt hittem valami extrább dolgot is nyújt, csak nem tudok róla), nos legyél szíves nem az általad megtapasztalt közeghez mérni egy számodra idegen kérdezőt.


Köszönöm!

2023. jan. 15. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!